Wpis z mikrobloga

Dobra, niech ktoś mnie naprostuje gdzie się pogubiłem, miałem bana to nie mogłem pytać.

1. Ahmedy nie idą na przejście graniczne bo to oznaczałoby pobyt w ośrodku dla imigrantów do czasu weryfikacji i pewnie deportacje a oni chcą prosto do Oma Merkel na socjal.

2. Kryzys można było rozwiązać już we wrześniu lobbujac na forum unijnym za banem dla Backi na towary i linie lotnicze transportujące imigrantów, ale:

- "Naszym" czyli PiS to nie na ręke bo zbijają kapitał polityczny

- EU nie chce przyciskać Białorusi bo Ruscy przyjadą na białym koniu z ratunkiem gospodarczym i wyjdą na tych dobrych a co za tym idzie za rok/dwa będzie to granica Rosji a nie Białorusi.

3. Ten punkt to pytanie, czy ktoś coś robi w miejscu skąd oni przychodzą? Jakieś banery czy kampania medialna żeby tam uświadamiać że "Łukaszenka i Białoruś to nie EU tylko trzeci świat jak u was" i zdjęcia z tego jak wygląda granicą Białorusko-Unijna żeby zniechęcić kolejnych do przylotu.

#bialorus #migranci
  • 16
  • Odpowiedz
@Andi2991: "Osobom ubiegającym się o azyl w Niemczech przysługuje zasiłek w wysokości 354 euro miesięcznie. To o 70 euro mniej niż przysługujący obywatelom RFN i osobom, którym oficjalnie przyznano azyl, zasiłek socjalny. Osoby wnioskujące o azyl, a przebywające w państwowych kwaterach, otrzymują miesięcznie maksymalnie 135 euro."

Raczej celują w wyższą półkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andi2991: myśle że imigranci i tak wiedzą na co sie piszą przychodzac pod granice, przeciez na pewno sie informują. swoją drogą ładnie jak zielonka i od razu banik xD
  • Odpowiedz
@Andi2991: Ci biedni ludzie są tylko pionkami w geopolitycznej rozgrywce.
Ruscy rękoma FB robią nam teraz testy penetracyjne i rezystancyjne.
Ich wyniki są skrzętnie analizowane przez ich służby FR .
W konsekwencji wypracowane zostaną mechanizmy, które będą mogły przeciwko Polsce wykorzystane ( w odpowiednich warunkach) do eskalacji napięcia, a w ostateczności rozpoczęcia otwartego konfliktu.
więcej tu https://www.defence24.pl/zapad-2021-dzialania-hybrydowe-i-dezinformacyjne-na-granicy-z-polska-porazka-rosji-i-bialorusi-opinia
  • Odpowiedz
jakiś bełkot, ja pytam o konkrety a nie twoje urojenia


@Andi2991: stoisz w magazynie i rozkminiasz wzroki z leżącej na podłodze porcelany , lecz nie widzisz słonia . i Tka sopie paczysz , tu półeczka , tam filiżaneczka , a tam magazyniereczka - to są dla Ciebie " konkrety" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
@matabora: no i widzę że jednak chory, czarnolisto

@AnonimoweLwiatko: no i w takim wypadku już spokojnie można zająć się jakaś działalnością typu handel narkotykami czy stręczycielstwo, ewentualnie jakies inna zwyczajowo nie rejestrowana działalności, zaczyna się układać.
  • Odpowiedz