Wpis z mikrobloga

@sesame0il: przecież uczestnik w czasie trwania programy i ileś-tam po nie może powiedzieć,że ten program to ustawka,bo są kary.Jakimowicz o BB dopiero wiele lat się wygadał na Yt.więc co ten Chomik ma powiedzieć?Ze łoniak ma zostać od początku do prawie końca?Przeciez niektórzy z innych edycji przebąkiwali,że nie zawsze mieli wpływ na to,kto na rajskim odpadał.
@bubba222: ja nie liczę na to ze on napisze TAK TO WINA PRODUKCJI! bo oczywiście ze nie może ze względów prawnych xd ale to nie znaczy ze musi odpisywać randomom na insta, że żadnej decyzji nie podejmowała produkcja - nikt mu nie płaci za te komentarze wiec to jest jego wolna wola ze se takie rzeczy pisze, on nie ma w tym żadnego interesu a wręcz przeciwnie - mógłby po prostu
@sesame0il: mnie dziwiła jego reakcja jak ogłosili,że Janek odpada,jakby nie podejmował tej decyzji.I nie wydaje mi się,że dobrowolnie dałby się przekonac takiej szczylówie,jak Nono.I te jej tłumaczenie z dupy-że on mi zaufał,że trzeba wywalić janka...Powtórzę-uważam,że był przykaz-łoniak zostaje. stąd jego reakcja.