Wpis z mikrobloga

@ulytdojatyzc: Zawsze usuwam wpisy po jakimś czasie, szczególnie z takimi rzeczami, bo potem są oskarżenia, że po paru dniach coin upadł. Jak ktoś wie jak grać na shitach to ugra co jego. Po drugie kolega w tym poście siał ferment, że tax sell wynosi 30% co nie było prawdą. Po drugie coin nadal ma x4 od czasu jak dałem wpis.
  • Odpowiedz
@onamatopeja: Ja usuwam wpisy, bo potem ktoś po paru dniach napiszę, że nie zrobiło to tysiąc 'x'. Przecież niektóre shity są na godzine - dwie i tyle. Nie każdy to drugi dogebonk czy catbonk, chce po prostu uniknąc takich sytuacji i nerwów. Zanim coś wrzuce sprawdzam to.
  • Odpowiedz
ferment, że tax sell wynosi 30% co nie było prawdą


@drippinsauce: naposałem "taksy 30, 15 kupno 15 sprzedaz" przypominam, że napisałeś, że w 30 minit zarobiło x10, podczas tak na prawde mcap urusł z 7k do 16k, wiec Ci policzyłem, że z 7k do 20k minus taksy 30% to nie jest x10. A Ty masz czelnosc mi posac, że kłamałem, bo się pomyliłem i napisałem, że x1,5, a tak naprawde x1,6
  • Odpowiedz
@deco20: zrobos screena moich komentarzy, jak to ja w błąd wprowadzałem, a OP wale nie wprowadzal w błąd xD?

Zresztą w sumie jest tu na screenie jak
@drippinsauce: pisze, że było 7k i od ego czasu zrobił x10. Kiedy napisał ten wpis, mcap wynosił ~ 16k - niech każdy sam sobie odpowie, kto wprowadzał w błąd - op pisząc że z 7 na 18 to x10, czy ja pisząc, że
  • Odpowiedz