Wpis z mikrobloga

hej, kupiłem przed chwilą dwa pady ps3 w lombardzie za magiczne 50zł, dokupiłem kabel do ps3 w drugim lobardzie i jak podłączam kabel to jeden pad kompletnie wariuje a drugi działa ale gdy poruszam kablem to też wariuje, wina kabla czy raczej wtyczki z pada?(na pc to jest jak coś) W piątek pójdę je zwrócić albo typ mówi, że ma znajomego który może naprawić co sądzicie

#ps3 #konsole #pcmasterrace
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tuckii: to znaczy, że ugniotla się gąbka wewnątrz pada i taśma transmisyjna słabo przylega do płyty głównej. Trzeba pady rozebrać i dodatkowo ta gąbkę podkleic żeby ścisłej przylegało.
@adrjenq no bo się zastanawiam, jak koleś mi je naprawi to może je zostawie sobie bo chyba mogą być oryginalne skoro hamulec i gaz można wciskać lekko i działają jak w oryginale. Mialem fajkowy jeden to przyciski gazu i hamulca działały ala jak na klawiaturze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuckii: spokojnie to się da naprawić samodzielnie. To jest usterka typowa dla pozniejszych CECHZC2E i CECHZC2E A1. Wolałbym kupić takie oryginalne z usterką niż podróbki działające
@adrjenq a myslisz, ze są to oryginalne? Nie za bardzo mi ma originalnosci zależy tylko żeby działały ale ciekawy jestem, mogę podesłać zdjęcia jak coś jakbym mógł prosić o pomoc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuckii: ja bym je rozebrał i porządnie wszystko wyczyścił bo poza syfem nie wydają się sfatygowane i wyglada na oryginał

Edit no dobra po wżynach wokół na anolgi widać że było troche pykane
@adrjenq: teraz raczej nie bede sie w to bawil bo jeszcze chory jestem to mi sie nie chce juz wgl, moze w piatek je zaniose temu typkowi i je naprawi
jak je naprawi to je zostawie sobie i wyczyszcze