Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@swinkapl: do przemieszczania się spoko. Silniki także niczego sobie, Renault od dłuższego czasu nie zaliczyło jakieś dużej wtopy. Chociaż budżetówka skrzypi i widać z bliska, że to budżetowe auta. Tym niemniej - komu to nie przeszkadza, ten bierze. A patrząc po rynku w Polsce, jako służbowe albo na dojazd brygady do roboty jak znalazł. Wolę jednak coś z wyższego segmentu, bo w sumie skrzypienie plastików mam w swoim starym struclu od
  • Odpowiedz
@100kW: zrobiliśmy MCV jednorazowo 4500 km w trzy dni swego czasu. Proste, niezawodne i oszczędne auto a przy 7 pełnych miejsc. Oczywiście proste, głośne, ale cena bezkonkurencyjna
  • Odpowiedz
@francuskie: Jeźdxilem Dusterem pożyczakiem po Islandii i nawet dawal rade. Ale dla siebie to bym potrzebowal z automatem i jakims sensownym silnikiem. Są takue?
  • Odpowiedz
Tak samo zmieniło się postrzeganie tej marki przez kupujących. Kiedyś najpopularniejsza dacia u nas była 1310 (u mnie w rodzinie też była i jeździłem taka na wakacje) i to był żenujący twór.


@swinkapl: No przecież nic sie nie zmieniło. To dalej żenujący twór, skrzypiąca taczka do budżetowego przemieszczania się.
  • Odpowiedz