Wpis z mikrobloga

Trafiłem w zeszłym tygodniu ze skręconymi odcinkiem szyjnym i #!$%@? powierzchownym uszkodzeniem głowy wraz z kiwającą się ósemką i nieprawdopodobnie odczuwałem ból głowy. Liczyłem ,że mi pomogą. Na SOR mnie wyśmiali mimo tego ze nocna opieka zdrowotna a raczej lekarz kazał pilnie się zgłosić, wskazywało na coś poważnego. Jak to w Polsce dostałem NLPZ, po wyrwaniu ósemki tracąc przytomność na pare sekund dostałem receptę na skudexe która kupię bez recepty, mój lekarz POZ nie chce wystawić niż innego niż tramal i diklofenak.Żeby było jasne jestem po wypadku, dostałem długie zwolnienie lecz nie żyję, wegetuję przez to ze jestem w młodym wieku wiec każde spojrzenie na mnie gdy zdarza się prosić o lek z wyższej tabeli analgetycznej spotyka się ze szufladkowaniem i przekonania ze 23 letni chłop jestem #!$%@? ćpakiem. #polskie #szpitale #opioidowafobia ps. Na nocnej opiece w innym mieści Pani Doktor gdy to usłyszała była oburzona, to jak to jest żyjemy w ciemnogrodzie, opioidy są sygnowane, czy stereotyp wśród lekarzy? panujący trend pozwala tym w białych mundurkach wystawiać po operacji na sercu tramal bo nigdy się nie spotkałem aby ktoś wystawił inny lek a jest tyle środków z tej grupy.
#prywatnaopiekamedyczna Dziękuje za wysłuchanie, mowa było o NFZ