Wpis z mikrobloga

@Bunkier: Tu wszyscy zachwalają keye.pl ja też przez pierwsze 7 czy 8 zakupów, potem były problemy jak brałem dwie droższe gry. Nieodpowiadanie na emaile, potem że niby próbuje wyłudzić, potem że nie zauważyłem że był brak kluczy, dwa tygodnie użerania się... Teraz kupuje tylko pudełkowe wersja cena trochę droższa, ale zawsze jest co na szafce postawić i pewność 100%.
@nienaganny: No właśnie, tyle opinii i część zachwala a część mowi że problemy. No nic, poczekam jeszcze trochę i jak sie nie pojawia negatywne glosy od tych co kupili to sie skuszę. chyba że @Colek gdzieś znajdzie FM13 i bedize też sprzedawał ;)
@Bunkier: Ja kupiłem. Kupiłem Diablo 3 w preorderze. Premiera była 15 maja, zamówiłem w kwietniu. Wiesz kiedy dostałem? Pod koniec września.

Zdecydowanie nie polecam. Nie dawaj zarobić oszustom. Afera z Diablo 3 prawdopodobnie wynikała z tego, że do każdego pudełka producent dodawał 2 klucze tymczasowe (trial na 3 dni). Te klucze po premierze były warte nawet około 20 zł za sztukę. Oszuści z keye.pl opóźnili zatem wysyłanie pudełek, a w międzyczasie