Wpis z mikrobloga

  • 1776
Gość przede mną dziwnie jechał, w zabudowanym 30 km/h, poza 130, łapał pobocze, czasami wyjechał na środek. Zadzwoniłem na 112 z podejrzeniem pijanego za kółkiem, 3 minuty po rozmowie z operatorem 112 oddzwonił do mnie policjant z komendy powiatowej, po 5 minutach panowie czekali już nieoznakowanym radiowozem na delikwenta, wydmuchał ponad 1,5 promila. #czujedobrzeczlowiek jednego chwasta mniej.
Ghuthek - Gość przede mną dziwnie jechał, w zabudowanym 30 km/h, poza 130, łapał pobo...

źródło: comment_1636674832AEyIZ2XnmxXmdiJItIFo8B.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
kto Ci w to uwierzy () po pierwsze do takiego zgłoszenia wzywają drogówkę, a nie tajniaków z grupy speed, po drugie nie udzieliłby ci informacji no chyba że w twojej sprawie.

Powiedziałby ewentualnie że faktycznie był pod wpływem lub że nie był choć i nawet tego nie powinien, jeśli nie doszło do zdarzenia drogowego.

Reasumując, pochwal się ile mandatu i na ile czasu pożegnasz się z autem (
Stitch - > kto Ci w to uwierzy (-‸ლ) po pierwsze do takiego zgłoszenia wzywają drogów...

źródło: comment_1636707412C38Jxa5v3yb9F9HrLEEWBO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@e___g owszem. 2x dowiedziałem się jaki był wynik, bo za każdym razem byłem poproszony czy mogę być świadkiem, bo sprawa będzie kierowana do sądu. Obu kierowców nie miało wtedy uprawnień.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ghuthek: ja raz.jak jechałem.na rowerze to typ przede mną prawie we mnie wjechał., Jechał slalomem jak #!$%@? zapamiętałem rejestrację i model auta.i dzwonię na psy zgłosić a dyspozytorka na mnie z pyskiem że nie zapamiętałem czy kolor samochodu to jasnoniebieski czy szaroniebieski xD
  • Odpowiedz
a skąd wiesz ile wydmuchał?


@deyna: bo to op był tym pijanym kierowcą?

bo przecież niemożliwe że napisał bait i zapomniał że w prawdziwym życiu raczej by mu nikt nie mówił wyniku delikwenta xD
  • Odpowiedz