Wpis z mikrobloga

Skończyłem Wreckfest na PS5.

Całkiem przyjemny tytuł do ogrania "na boku". Nie kojarzę abym w innych grach mógł się ścigać kosiarkami, jeżdżącymi kanapami czy pojazdami rolniczymi :D Do tego autobusy szkolne, ciężarówki, 3 kołowe auta, kampery no i oczywiście klasyczne samochody, którymi jeździ się najczęściej. Jedyne czego mi brakowało to jakichś motocykli.

Gra to 100% arcade, miłośnicy symulacji raczej nic tu nie znajdą. Właściwie w 50% gry to wyścigi, które należy wygrać, a drugie 50% do derby, w których wygrywa ten, który zostanie ostatni "przy życiu".

System zniszczeń jest całkiem przyjemny, świetnie wszystko jest pokazane, szczególnie kiedy zostaje nam jeszcze około 10% życia, jedziemy totalnym wrakiem z karoserią powyginaną w każdą możliwą stronę oraz ogniskiem wewnątrz/na masce.

Platyna całkiem prosta, jedynie dwa trofea są denerwująca. Pierwsze to pojedynki online - trzeba ich wygrać 20. Najgorszy jest jednak grind w postaci wbicia 50 poziomu. Trzeba powtarzać wyścigi albo kombinować.

Polecam spróbować każdemu kto ma grę z PS+.

#ps5 #wreckfest
Pobierz SpiderFYM - Skończyłem Wreckfest na PS5.

Całkiem przyjemny tytuł do ogrania "na bo...
źródło: comment_1636721450k5znHMRCCWrdGAZdk4ZFW1.jpg
  • 7
@SpiderFYM online sie robi trofik 50lvl. Najlepsza samochodówka XXI w moim zdaniem, luka po pierwszym Race Driver Grid zapełniona i boje sie, ze juz do konca moich dni nie wpadnie mi do rąk nic lepszego w tym gatunku. Do online polecam serwery us jak masz dobre lacze. Calkiem inna kultura zabawy. 9/10