Wpis z mikrobloga

@greven: a ile płacą za obrone tych dzbanow z opozycji? Ja przekazałem info, ze caly parlament byl jednogłośny w tak waznej sprawie a u nas jak zwykle podział polityków i ludzi. Dla twojej wiedzy pis jest mi tak samo obojętny jak cala opozycja, ci ludzie rzadza od 30 lat i sram na nich, a dzabny twojego pokroju piszące "huehue 30 groszyy za wpis bo masz inne poglady" mam w dupie XD
@Piotrp7: to inny temat, to patologia i wiem o tym, pisze tylko, ze w tak waznwj sprawie nie mogli raz sie zgodzić, taka symbolika, ze w trudnej sprawie sa zjednoczeni bo to wspolny interes zabezpieczyć granice, a u nas jest taki podzial ludzi i mediow, ze to mega smutne
@Piotrp7: ogladalem całe obrady, możesz podesłać te konkretne wystąpienie bo nie pamiętam żeby ktos z polityków mowil cos ciekawego, moze poza Korwinem ktory jak zwykle szczery do bolu XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@Godir17:

Ja przekazałem info, ze caly parlament byl jednogłośny w tak waznej sprawie a u nas jak zwykle podział polityków i ludzi.


A kto wprowadził ten podział. Ile poprawek opozycji zaakceptował PiS? Czy PiS zgodziłby się na nadzór poselski w sprawie tego muru, tak dla dobra tak ważnej sprawy?

Widzisz źdźbło w oku a nie widzisz belki.
@Piotrp7: Dzięki, posłuchałem i wiekszosci się zgadzam, ale niestety w tej samej formacji są takie tuzy intelektu jak Jachira, która swoim kabaretowym wystąpieniem niszczy całe dobre wrazenie jaki zostawił Pan Siemoniak