Wpis z mikrobloga

@octave25: no ta, my umrzemy głupi, a ty - świadomy i jako wolnomyśliciel z wolnym umysłem. Po pierwsze - w newsie który przywołałeś nie ma informacji ile spośród ciężkich przypadków jest zaszczepionych. Po drugie, artykuł opiera się na dwóch luźno rzuconych faktach które Twój niezbyt bystry mózg od razu ze sobą wiąże. No ale co tam badania, jest dużo zaszczepionych i zachorowań to na pewno szczepionka nie działa, ja wiem lepij!
  • Odpowiedz
@borjaki:
Pewnie, że by kupili taki telewizor - wystarczy, że popłynęłaby do nich szerokim strumieniem odpowiednia dawka propagandy. Na przykład, że trzeba kupić telewizor bez gwarancji i zrzec się wszelkich roszczeń, bo inaczej wszyscy, dosłownie wszyscy producenci elektroniki upadną. A wtedy to będzie katastrofa - nie dość, że nie będzie od kogo kupić elektroniki, to jeszcze zacznie się kryzys, ogromne bezrobocie i biedne babcie poumierają z głodu. Potem nawet zaczęliby się
Devilus - @borjaki: 
Pewnie, że by kupili taki telewizor - wystarczy, że popłynęłaby...

źródło: comment_1636820162mns48xVG1culrGguYA1FZy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iAmTS: A ześ sie zaplul, no no. Opowiedz mi jak miałoby wygladac natychmiastowe zaszczepienie 80% calej ludzkiej populacji w na tyle krotkim przedziale czasowym, zeby wirus w żadnym zakątku świata nie mial szans na mutowanie w inna forme. Jest to rzecz niewykonalna i kazdy decydent doskonale o tym wie, wiec tak, propaganda proszczepieniowa przeciwko covid to zwykle #!$%@? bez pokrycia w rzeczywistości.
  • Odpowiedz