Wpis z mikrobloga

@Restinshit: matka kumpla go tak urządziła. Chłop był trochę uległy i nie buntował się, więc gdy mu zaczęła truć cały czas że ma na studia zostać w mieście bo jak to tak,(a chciał na dziennikarstwo w KRK) to zrobił zarówno licencjata jak i magistra z administracji. I teraz od czerwca nie może znaleźć pracy za więcej niż minimalną. I jego matka też stale powtarza że zrobiła dla niego wszystko i jest
@budyniowy_hatifnat: o, podobnie jak moi starzy. Chciałam iść na studia do innego miasta, żeby się od nich wyprowadzić. To usłyszałam, że absolutnie nie i jedyny akademik i uczelnia pozaokoliczna na jaką pozwalają i opłacą to Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie XD przez lata słyszałam że nie poradzę sobie w życiu i będę płakać za rodzicami i tym sielankowym życiem. Skończyłam więc studia na państwowym uniwersytecie ekonomicznym i jak się z dnia
Pobierz JagniecymFuterkiemWalekPokryty - @budyniowy_hatifnat: o, podobnie jak moi starzy. Chc...
źródło: comment_1636875500fMEUCJkbXG2y2xqLgoSt94.jpg
@Canova: Jestem w wieku, gdzie jeszcze kazdy sie krzata z kata w kat, ale jeszcze sie nie ustatkowal i chyba wiekszosc z czyms do przepracowania, z mojego otoczenia, diagnozuje najpierw siebie.

Dopiero podczas terapii dowiaduja sie jakie patologie wynikly z ignorancji ich starych, bo odcinasz sie od zrodel. Podobnie jest z twoim komentarzem, bo rodzicow raczej masz/miales jednych i nie bardzo mozesz miec sie do czegos porownac. ( ͡° ͜
@klarkia przecież z 90% z was to larpujace dzieciaki na garnuszku rodzicow co biegają do liceum albo innej średniej szkoły i maja wielkie problemy w stylu kolega ma ajfona a on nie i ten chad na pewno rucha mu koleżanki z klasy. Co mądrzejsi od was kalecząc tresc robia reposty śmiesznych memesow z 4chana i /r/incels i się sami w tym gownie topicie. O czym ty mi typie opowiadasz teraz
@SleepingKarma:
Niepodważalne kwestie rodziców:
Gdy chcesz być jak rówieśnicy - "Ty nie patrz na innych, patrz na siebie"
Gdy narzekam że rówieśnicy są szczęśliwi, a mnie nic nie wolno - "inni mają gorzej".
Gdy już jako dorosły odczuwasz że miałeś zmarnowane dzieciństwo - "My byliśmy dobrymi rodzicami, wszystko co w życiu potrzebne to Ci zapewnialiśmy. Bezczelny jesteś że zamiast być wdzięczny to jeszcze masz do nas pretensje".
@szasznik: sądzę że mając jakąkolwiek umiejętność przydatną poza budżetówką miałby większe szanse na znalezienie pracy. Mi w trakcie studiów filologicznych też cała rodzina powtarzała że "nie znajdę po nich pracy" a nie minął miesiąc od obrony i dostałem pracę za 5k na start.
@Rajev: boomerzy i gen x mają w #!$%@?ę wybujałe ego i myślą że świat kręci się wokół nich [czy to w "pozytywny" czy w męczeński sposób jak to u nas zwykle w pl bywa]; jak się ma takich starych to najlepiej objąć strategię jak na tagach giełda czy krypto, czyli robić dokładnie na odwrót jak inni piszą i sugerują xD dopóki sama nie zaczęłam tak robić to moje życie było piekłem