Wpis z mikrobloga

#zycietruckera
Kurde jak się zwolnic z dziad transu w ten sam dzień ? Mam tydzień wypowiedzenia chce dać normalne wypowiedzenie i na 4 dni wypisać urlop na żądanie bo w poniedziałek muszę zrobić rozładunek jeszcze .
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrrilb
W poniedziałek dzwonisz albo najlepiej sms o urlopie na żądanie. Przyjezdzasz z wypowiedzeniem za porozumieniem, a jak nie to z tygodniowym wypowiedzeniem i lecisz na L4. Albo dogadujesz się z, nimi że na wypowiedzeniu bierzesz Urlop. Ps wszystko nagrywaj.
Jak są lepsze pomysły to niech ktoś mnie poprawi.
  • Odpowiedz
@syjusz: rano wlece zrobię rozładunek . Przyjadę i mam przygotowane wypowiedzenie za porozumieniem lub zwykle tyle że do zwykłego dokładam wniosek o urlop na żądanie od wtorku do piątku a jak nie to idę na ostro L4 lub powiem że jadę w trasę ale do piątku wieczora i na pełnym legalu (bo teraz było z tym różnie ) i zostawiam auto na pierwszym lepszym parkingu .
  • Odpowiedz
@Mrrilb: wszystko zalezy jak wam sie praca układała, jak dziad w porządku to dogadac sie za porozumieniem stron, a jak #!$%@?, tnie na wypłacie, drugie karty, magnesy czy #!$%@? wie co, no to klucze w kocioł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak wogole to co to za umowa ze masz tydzien wypowiedzenia? Wedlug kodeksu na uop masz 2 tyg, 1miesiąc albo 3 miesiące w zaleznosci jak dlugo
  • Odpowiedz
@Mrrilb no to masz 3 opcje, dogadac sie za porozumieniem stron albo złozyc wypowiedzenie i pojezdzic jeszcze tydzien albo złozyc wypowiedzenie i isc na l4, ewentaulnie zlozyc wypowiedzenie i olac dziada, ale mozesz liczyc wtedy na dyscyplinarke(to akurat mozna #!$%@? do kosza) i moze cie ciagac po sądach ze narobiles mu strat w firmie bo nie jezdziles, nie mam pojecia jak to wyglada wiec nie pomoge.
  • Odpowiedz
No to mirki zobaczymy co to będzie jutro . Jak ja nie lubię takich sytuacji . Gdyby nie dziad trans to przerobił bym do końca okresu próbnego i dowodzenia ale już mam dość lewizny .
  • Odpowiedz