Wpis z mikrobloga

Wam już sufit na łeb spadł? xD

Odnośnie, poniższego wpisu, mieszkałem 6 miesięcy we Włoszech oraz moja obecna współpracownica mieszkała 8 miesięcy w Szwecji i oboje wspominamy te kraje jako piękne a według was w Niemczech imigranci gwałcą kobiety w biały dzień na ulicach? 80 mln naród i 4 gospodarka świata i według was w pl się lepiej żyje? O chui, nic smieszniejszgo na wykopie nie przeczytam już dziś.

https://www.wykop.pl/wpis/61721205
#bekazprawakow
#bialorus
#uchodzcy
Pobierz
źródło: comment_1636887719lRkcNRhjpy0TaM62Qh7W3S.jpg
  • 126
@sipcabej: sa napady i proby zamachow co chwile, to ze sie z tym nie spotkaliscie nie wmawiaj innym. Ja troche pomieszkiwalem w Rzymie i nie jest kolorowo poza centrum czy w nocy. Za dnia oni sie nie kreca, nie zyja zachodnim zyciem jak my, nie przesiaduja w restauracjach czy kawiarniach to gdzie masz ich spotkac?! Baby siedza zamkniete w domach z dziecmi a chlopy na ulice wychodza po zmroku a za
@sipcabej: wyklopki kreują swój światopogląd jedynie na wykopie i na artykułach z ich baniek informacyjnych
Mam rodzinę w Niemczech, jeżdżę praktycznie tam co rok, albo sam, albo z różową, albo moja mama sama jeździ, albo z tatą, albo ktokolwiek z rodziny.

Przez ponad 20 lat takich podróży - nikt nie został zgwałcony, zmacany, pobity, okradziony, cokolwiek.
I nie, nie twierdzę, że w Niemczech takie rzeczy nie istnieją, a "brązowych" nie ma
@sipcabej: co wiecej jak przyjechalem w pierwszy dzien na Roma Termini i wyszedlem z dworca na przystanek autobusowo-tramwajomy to dostalem szoku ile tam jest murzynow i ciapakow. Uwierz, ze nie czulem sie bezpiecznie. Czekalem na tramwaj z niepokojem by tylko dostac sie do mieszkania. A jak musialem wracac w okolice dworca lub tam wsiadac zwlaszcza wieczorem to az mnie skrecalo, caly czas obserwowalem ich kazdy ruch, inby, rzucanie butelkami, smiecenie, awantury,
@sipcabej: Co do Niemiec nie mam własnych doświadczeń. W Szwecji za to od '99 mieszka mój kuzyn, czyli już ponad 20 lat więc jakieś pojęcie o sytuacji ma. Z tego co opowiadał to po zmroku lepiej nie wychodzić na ulicę bez konkretnego powodu jeśli nie chcesz trafić na beżowych gentlemanów skorych do bójki (Sztokholm i okolice) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@niochland: noo przez 20 lat nikomu nic sie nie stalo xD to tak jak te #!$%@? niektorych, ze nie znaja nikogo kto byl chory na covida albo na niego zmarl. #!$%@? jakis oszolomow i sianie dezinformacji tlyko ja podstawie swojego bardzo waskiego kregu. Niemcy sa tacy bezpieczni ze co chwile ktos laaznozem i kogos atakuje na ulicyz co chwile sa zamachy uniemozlian rzez sluzby prosze sobie zobaczyc statystyki Europolu. I nawet
@sipcabej problem jest taki, że taka patologia jest powodowana statusem społecznym czego ludzie nie kumają i w ten sposób się tworzy rasizm (bo myślą że tu rolę gra kolor skóry a nie wychowanie i bieda). Za granicą to właśnie kolorowi są gorzej usytuowani niż biali, więc częściej są u nich patologie. My za to mamy naszych polskich dobrych chłopaków, którzy dosłownie są odpowiednikami ciapatych i murzynow z ghett.

Od kilku naszych polskich