Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sądzicie o powiedzeniu, że "trzeba się wyszaleć za młodu"?
Jak to postrzegacie? Czy facet koniecznie musi zaliczyć ileś tam kobiet zanim weźmie ślub? Czy kobieta musi szaleć na parkiecie w klubach, gdy podrywają ją klubowi amanci?

Pytam, bo wszyscy mi to mówią. "Jesteś taka młoda, dlaczego nie chodzisz do klubów, trzeba się wyszaleć". "Czemu nie korzystasz z najlepszych lat swojego życia".
Męczy mnie to :/

#pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #kluby #dyskoteki #taniec #zabawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61927b236d062d000ad43afa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nikt niczego nie musi. Chodzi o to, żeby się wybawić, korzystać z życia, poznawać ludzi, nie przejmować się „dorosłymi” rzeczami - każdy robi to na swoich zasadach i w swoich granicach. Później dorastasz, zmieniają ci się priorytety, wpada rutyna (oczywiście tak być nie musi). Dużo ludzi żałuje, że właśnie nie miała takiego beztroskiego okresu, czegoś im tam wtedy brakuje.
Jednakże to wciąż jest twój wybór, każdy przeżywa życie po swojemu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz, że młodość i szczyt szaleństwa, to nie jest dla Ciebie bycie obmacywaną przez randomowych kolesi albo patrzenie, jak pijane laski liżą się z randomowymi typami, i dlatego nie chodzisz do klubów.

Skuteczne zaoranko osób, które uważają to za jedyną słuszną formę „szaleństwa” w okresie młodości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co sądzimy o powiedzeniu


Tyle, że jest w tym racja, ale nie przez kluby, onsy i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: młodość rządzi się swoimi prawami i inaczej żyje się mając 20kika lat niz będąc 30/40+, jednakże jeśli ktoś przez to rozumie szlajanie się po klubach, narkotyki, głupie czy niebezpieczne decyzje czy przygodny seks to jest po prostu ograniczonym prostakiem z wąskim horyzontem i mentalnością Oksany ( )

Jak dla mnie jest to najlepszy czas na poznanie trochę siebie, odkrycie co chce się robić w życiu,
@AnonimoweMirkoWyznania: Będę to powtarzać swoim dzieciom, ale z takim przesłaniem: jedź na wycieczkę, pozwiedzać, popróbuj różnych pasji. Hajs od babci wydaj na hobby póki nie płacisz podatków ¯\(ツ)_/¯

Osobiście wyszalenie się w ogóle nie ma dla mnie związku z relacjami czy partnerami seksualnymi ¯\
(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: żałuję że mało podróżowałam na studiach (miałam wtedy czas, pieniądze znalazłyby się), a teraz jak mam pieniądze to nie mam czasu. Szkoda, że nie wybrałam się do usa pracuj i zwiedzaj, oraz innych rzeczy nie spróbowałam albo za późno zaczęłam
Masz dużo czasu na odkrywanie co się lubi, kim chce się być itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: > Jesteś taka młoda, dlaczego nie chodzisz do klubów, trzeba się wyszaleć". "Czemu nie korzystasz z najlepszych lat swojego życia".

@AnonimoweMirkoWyznania:
tl; dr; to bzdura nie słuchaj ich. Połowa co tak mówi, albo chce Cie przelecieć albo złośliwie chcesz zebyś się pusciła.
ps. puenta ostatni akapit.

Mam koleżankę co miała podobny problem. Słowem wstępu, była w prawie 2 letnim zwiazku, pół na odległość. Jej wybranek przyjedzał w interesach, raz
Co sądzicie o powiedzeniu, że "trzeba się wyszaleć za młodu"?


@AnonimoweMirkoWyznania: ze jest banalne i prawdziwe bo ' straconego czasu nie da się odzyskać;

te 'szaleństwa' to nie tylko chlanie i ćpanie do upadłego i balowanie od poniedziałku do niedzieli - to przede wszystkim poznawanie siebie, ludzi i świata; popełnianie błędów i uczenie się na nich; pokonywanie ograniczeń, wychodzenie ze strefy komfortu i stawianie czoła nieznanemu; łapanie chwil i tworzenie wspomnień