Wpis z mikrobloga

Całkiem poważnie teraz: fajnie, że ktoś się sprzeciwia karachanowi, ale jest to młoda dziewczyna, która zrobiła karierę świecąc cyckami na oczach tysięcy ludzi.

To się nie może skończyć dobrze, a i wykop na tym ucierpi (jak zawsze), bo pośredniczy w tym wszystkim.

Już mi szkoda tych dziewczyn, bo młode i jeszcze nie do końca myślą rozsądnie, a nie widzę powodu, by wojna z karachanem skończyła się dla nich dobrze. No cóż, trudno.

#dziewczynka17 #showup @onedwie17
  • 41
  • Odpowiedz
@onedwie17: Raczej nie da się zatrzymać całego zła na tym zajebistym świecie, spowodujesz upadek takiej strony, na jej miejsce natychmiast powstanie 5 nowych itd. To jak walka z wiatrakami. Nigdy nie wiadomo co takim kretynom przyjdzie do łba.
  • Odpowiedz
@onedwie17: weź na poprawkę to, że taki jest klimat na tych wszystkich chanach. U nas mówi się nowym ludziom

usuń konto
, u nich się dzieją cięższe akcje i teksty, ale taka specyfika portalu. Z czego większość to tylko czcze gadanie. Olać ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
@wlochatyjoe: karaczan to brzydal najczesciej okolo 30stki mieszkajacy z rodzicami,nie majacy stalej pracy badz niska pensje z tradzikiem na twarzy nie potrafiacy znalezc sobie dziewczyny z racji niskiej samooceny.Ogolnie caloksztalt jest tragiczny.caly wolny czas spedzaja w necie,tam maja akceptacje miedzy podobnymi sobie,sa oczywiscie onanistami-glowne zachowania seksualneTakie internetowe hieny ale slkaba jak zajac uciekajacy przed cieniem jastrzebia.ponizej typowy wpis anona na karachanie

Dlaczego znalezienie sobie dziewczyny jest takie #!$%@? trudne? ;;
  • Odpowiedz
@pivo14: oni ogolnie g-vno moga.wejdz na ich karachana i poczytaj jak skamla miedzy soba-kim one sa i tak dalejhehe wlasnie to znalazlam ta`m.czytaj

Anonymous 01/11/2013(Fri)13:25:03 No.5914339

>5914330


#!$%@? jest nieśmiałość, nie odzywasz się bo się boisz postawić na swoim. To nie jest normalne. To trzeba zmienić.

ja sie nie odzywam nie dlatego ze sie boje tylko dlatego ze nie umiem prowadzik konwersacji, retard here

probowalem nawet przez internet ale i tak
  • Odpowiedz
@onedwie17: ale wtopa karachany,wstyd jak mount everest nie radzicie sobie z 17tka.raptem ip ustalone?a ja sama powiedzialam skad pisze ale lame eeeeeee;) zapalcie swieczke na swierzym grobie karachana bo juz muruja mogile
  • Odpowiedz
@onedwie17: kolejny temat na karachanach

chcialbym tak anonki wygladac i nie miec problemow z dziewczynami. ehh da sie jakos zrobic? poradzcie. gdize kupowac ciucha i co uzywac na wlosy

co im sie tak dziewczyn zachciało 1 listopada? xD
  • Odpowiedz
@puchalkov: im sie chce zawsze ale nie sa w stanie ...bo lamery z nich straszne.zadna dziewczyna nie chce miec takiej lamy,placzacej i uzalajacej sie nad soba...To uczucie gdy anonek siedzi w oknie i patrzy jak jego nalakowani wrogowie siedza z laskami na lawce...nie nawidze ich a obok rysuneczek placzacej zabki.smieszni/zalosni sa.biedne zabki smierdzace kalem bo caly dzien na tylkach siedza
  • Odpowiedz
@onedwie17: G. mogą ale wpiszcie w wyszukiwarkę nazwisko Janusz Ławrynowicz. To przykład osoby na którą uwzieły się anony z takich forów jak karaczan, vichan czy f23. Zwykły policjant lecz anonki wykorzystały jego wizerunek (typowo polski) do memów o cebulaczkach. Ta sława wykończyła go psychicznie i nikt mu nie mógł pomóc
  • Odpowiedz
@pivo14: Popatrzylam i co?to jest sila?zasrani sa strasznie jesli uwazaja ze sa silni,bo porobia memy?mnie nie rusza dla mnie jeszcze lepiej .A lawrynowicz powinien kandydowac do sejmu bo ma znana twarz przez idiotow a to pomaga.nie wykorzystal afery a szkoda .Karachany malo bystre .a wiesz ze podobno maja wyksztaltowane prawidlowo podobno same palce od klikania a reszta podobna do zrobionego z plasteliny lezacej na sloncu obcego?podobno..
  • Odpowiedz
@pivo14: pokazuja ze naprawde nie wiele sa w stanie.nie wyczyscili Lawrynowiczowi kont bankowych nie dodali wpisu ze byl karany w sadzie. nie zmontowali zadnej porzadnej afery.dlaczego?Bo g-vno moga.sa przestraszeni jak dzieci krzyczace przez okno na kogos i chowajace sie pod parapetem.boja sie ,a krzyczevc kazdy moze.ja jestem z odkryta twarza a oni?sam sobie odpowiec co sa warci...pozal sie boze hakerzy.a na kara prosza moooda o maje IP.nie smieszne?z takimi wojownikami karachan
  • Odpowiedz
@onedwie17: jak Ci sie podoba ich nowomowa? śmiać mi się chce jak czytam te ich wymysły, najlepsze to "loszka", wszędzie o tych "loszkach" piszą, a mi to się ze świniami kojarzy a nie z kobietami

i co drugi post na karachanie "CHCEM PODERWAĆ LOSZKE, CZO ROBICZ ANONY"
  • Odpowiedz