Wpis z mikrobloga

#alfawise #odkurzacz

Ma ktoś problemy z odkurzaczem alfawise v8s pro? Mam go prawie 3 lata, od zawsze działał super i nie miałem zastrzeżeń. Ale ostatnio wypuścili obowiązkową aktualizacje która robiła się 1h i dalej stało na 0% więc ją przerwałem. Od tamtej pory w ogóle nie działa aplikacja, sam pilot albo przyciski na odkurzaczu działają normalnie
  • 11
@Krzemiec: Info z elektrody :

Jeśli jeszcze ktoś ma problem ze sterowaniem odkurzaczem z apki to w FAQ/Feedback zgłoście problem, podajcie im swoje virtual device ID, poproście o force update do main module 1.1.1 version (bo oryginalnie ma 1.0.0) i dzięki takiemu updejtowi zacznie wam reagować odkurzacz na apkę ;) Update do 1.0.4 nadal nie będzie działał ale to chyba jakaś beta jest, nieistotne dla funkcjonowania odkurzacza, można ominąć ;)
@pfalzer @Krzemiec: support@tuya.com napisz tam :)zeby wyslali force update do main module 1.1.1 i podaj nr urzadzenia.
Dostalem po paru godzinach na apke ze jest aktualizacja dostepna.Nie przejmuj sie ze pasek postepu sie nie rusza ,zostaw w koncu update wejdzie w trybie automatycznej aktualizacji.Jezeli diagnostyka sieci przechodzi pomyslnie to znaczy ze dziala :)
  • 1
@BenekTG

Po kilku mailach wyjaśniających o co mi chodzi (bo support uparcie twierdził, że jak nie ma update w aplikacji, to znaczy, że nie ma aktualizacjii i abym spadał), dostałem maila, że technicy popchnęli aktualizacje 1.1.1 i mogę już ją zrobić.

I rzeczywiście widzę ją w aplikacji. Ale po kliknięciu na update now mam tylko informację "checking for updates..." I dosłownie nic przez 2h nie ruszyło. Próbowałem na androidzie i na iOS.
Krzemiec - @BenekTG 

Po kilku mailach wyjaśniających o co mi chodzi (bo support upar...

źródło: comment_16506254502HGjUGzuECSoXjBqV9PIAy.jpg

Pobierz