Wpis z mikrobloga

Jaki kraj polecacie w europie (kontynent) do zagrania żeby było nie za łatwo ale też bez konieczności savescum'owania co rok? Coś ciekawego na pewno tam gdzieś jeszcze jest może jakiś mały kraj który ma potencjał albo rozbudowane drzewko, eventy?

czym już grałem:


#eu4
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEBZER: livonian order bardzo fajnie się gra pod Baltic crusader, mazowsze pod back to piast. Zawsze lubiłem ethiopie
@SEBZER: Jak jednak będziesz chciał kiedyś grać Joannitami to pamiętaj, że możesz narobić galer dużo ponad swój limit, przez co Turcja w pierwszych dekadach gry nie da rady się zdesantować na Rodos. Kary za przekroczenie limitu floty są zależne od wartości najdroższych statków, więc w przypadku posiadania samych galer to są grosze. Na początku idziesz misjami żeby złapać sojusze z Aragonem (da Ci Maltę z misji), papieżem i, zależnie od układu
@SEBZER: Grałem ostatnio Knightami luźny gameplay. Bierzesz sojusz z Castylią i innymi jego rywalami i go niszczysz przy dobrej okazji. Zajmujesz część Bizancjium i czekasz na okazję. Ewentualnie uciekasz do nowego swiata. Opcji jest kilka, bo dzieki rajdowaniu masz w opór golda ( ͡° ͜ʖ ͡°)