Wpis z mikrobloga

@malinowy_krol: zazdro


@markkk92 no nie wiem czy jest czego zazdrościć, czyli jakiejś robackiej wypłaty do której muszą jeszcze dopłacać xd ja wychodzę 65zl na plus, jak przechodzę obok stawu to kaczki mi chleb rzucają
@malinowy_krol: Patrzy na to człowiek i sie zastanawia: co ja do jasnej k***wy robie jeszcze w tym kraju? Kraju który nie dość że sra na moje ideały, wprowadza zamordyzm katolicki, naraża moją żonę na śmierć w wypadku ciąży i nie pomaga ludziom w potrzebie bo bardziej opłaca im się bić kapitał polityczny na cierpieniu ludzkim?

Dzięki opatrzności że mam zawód który mogę wykonywać w dowolnym miejscu na świecie i w każdym
Pobierz q.....q - @malinowy_krol: Patrzy na to człowiek i sie zastanawia: co ja do jasnej k**...
źródło: comment_1637312876DWafGtgJ6J6RJ9IkGXrMoN.jpg
no wiadomo bo jakby Tusk z Jachirą rządzili to byśmy mieli deflację


@ethics: Zachęcam GORĄCO do sprawdzenia jak zachowywała się nasza waluta za rządów Tuska, w trakcie wielkiego kryzysu rynków finansowych na całym świecie w 2008 i 2009. Podpowiem, bo prawaki mają problem z szukaniem danych które przeczą ich światopoglądowi: gdy na całym świecie szalała inflacja i zmnieszały się gospodarki, my mieliśmy zieloną wyspę i deflację. Co więcej, jak była epidemia
"prowadzona zostanie tzw. „ulga dla klasy średniej” (osób, których roczne wynagrodzenie brutto znajduje się w przedziale od 68,6 tyś. zł do 133,6 tyś. zł);"

Patrząc na takie błędy nie brałbym wyliczeń tej strony na poważnie.
@trolljaskiniowy: @zibizz1: obecnie wpadam w drugi próg, ale rozliczając się z żona składam oświadczenie i nie pobierają mi nadwyżki podatku, bo i tak bym go odzyskał przy rozliczeniu pitu.
Rozumiem ze w polskim ladzie składki zostały tak pozmieniane żeby „zeżreć” te nadwyżkę która odzyskiwałem przez rozliczenie z żona
Zachęcam GORĄCO do sprawdzenia jak zachowywała się nasza waluta za rządów Tuska, w trakcie wielkiego kryzysu rynków finansowych na całym świecie w 2008 i 2009. Podpowiem, bo prawaki mają problem z szukaniem danych które przeczą ich światopoglądowi: gdy na całym świecie szalała inflacja i zmnieszały się gospodarki, my mieliśmy zieloną wyspę i deflację.


@qwarqq: bo UE wpompowywała wielką kasę w nas i nie było śmietnika w Polsce niekupionego za środki UE.