Wpis z mikrobloga

ej najlepsze jest to, że taki @wieszjo serio myśli, że jego idol wczoraj wszystkich przegadał(oczywiście takie zdanie mają tylko ludzie do 15 lat), tylko dlatego, że zakrzykiwał wszystkich. spuszcza się od wczoraj, że on ma nie wiadomo jakie zasięgi, zapomniał chyba, że tam nie siedział on sam tylko było jeszcze tam 3 gości i oczywiście gdyby Boxdel w umiejętny sposób na konferencji nie podkręcił konfliktu i nie zapowiedział, że zniszczy kasjusza psychicznie na f2f to ludzi by pewnie było co najmniej -50% xd, @wieszjo pomogę Ci raz na zawsze rozwiać wątpliwości twojego króla, sprawdź sobie nawet głupie polubienia pod zdjęciami, chłop ma po 20k like przy 500k FALOŁ gdzie np Ferrari przy 400k follow ma pod każdym zdjęciem 60k+, czy nawet Polak przy niecałych 400k ma pod każdym zdjęciem też +50k xD, więcej Ci tego nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz, żyj dalej w swoim świecie, krzycz dalej don kasjo król, najgorsze jest to, że aż mi Ciebie szkoda jak dorośniesz i zrozumiesz jakiego miałeś idola i co wypisywałeś w tym internecie xd @wieszjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
LegitInfo12 - ej najlepsze jest to, że taki @wieszjo serio myśli, że jego idol wczora...

źródło: comment_163732364206ClgAV6sSzjvdMKoR9h4A.jpg

Pobierz
  • 28
@zdzichumineciarz: to daj jakiś argument w jaki sposób przegadał, nie wiem, chociaz z 2 przykłady daj w których ktoś mu coś zarzucił i on w inteligentny sposób go wyjaśnił, pewnie do głowy wam przychodzi to, że na reklamowanie scamów powiedział, że wtedy nie wiedział co to jest scam i, że sam nie uważa to za scam bo WEIF of blonde i sasza powiedzieli, że to działa xD, no dajcie jakieś przykłady
@Legit_Info_12: Nie trzeba być inteligentnym, że umieć używać argumentu... Wrzosek zaorany tym, że gadał że to nie on zaczął, a jednak się przyznał potem że jednak to on, nagrywając filmik z bomblem. Nitro zaorany argumentem, o proszącej go Sandrze żeby nie gadał, że posuwał jakies hiszpanki, po czym zmienił temat momentalnie na pytanie do bombla
@Kierownik_wodopoju87: Zmienił temat, bo był poruszony 3 raz, a do Kasjo gada się jak do ściany i nie każdy ma ochotę się z nim przekrzykiwać. Argument o Sandrze nie istnieje, dopóki jakiś screen/nagranie go nie potwierdzi.
@Kierownik_wodopoju87: XDD co do 1 twojego przykładu to jeżeli uważasz, że Wrzosek zaczął bo powiedział w filmie boxdela "kasjusz ma małego siurka" i wielki kasjusz z wielkim dystansem się o to obraził to gratuluje xD, a co do tego argumentu z nitro to nic dziwnego, że zmienił temat bo tłumaczył to z 3 razy ale tem przygłupowi nie idzie nic przetłumaczyć, a no i zobacz mój ostatni wpis w którym wrzuciłem
@Legit_Info_12: Nie wiem w jakim Ty się towarzystwie obracasz, ale po pierwsze mówienie o tym że ktoś ma małego siurka, to jakoś w gimnazjum jeszcze może się takie rzeczy zdarzały... A po drugie jeśli pozwalasz drugiemu dorosłemu facetowi tak do siebie gadać, to tak jak mówiłem wcześniej... Wyloguj się do życia... Tyle w temacie