Wpis z mikrobloga

@zdzichumineciarz prosiłem Ci o chociaż 2 przykłady w których Kasjusz inteligentnie wczoraj odpowiedział, podałeś teraz widze jeden taki - "Nie mogę z debili co mówią że kasjo przekrzykiwał. To jak wyjaśnił mleka i powiedział całą historię z Sandrą żeby Nitro nie zmanipulował to jest zakrzyczenie?" łap szota z tej sytuacji o której życiński mówił XD przypominam, że chłop to przedstawił, że Sandra po tych słowach #!$%@? była XDD (i gdzie ty tu widzisz "wyjaśnienie mleka i powiedzenie całej historii z Sandrą tak żeby Nitro nie zmanipulował" czy wy wierzycie w te głupoty Kasjuszowi bez weryfikowania tego?xd
#famemma
LegitInfo12 - @zdzichumineciarz prosiłem Ci o chociaż 2 przykłady w których Kasjusz i...
  • 10
@Legit_Info_12: Kasjo wypadł wczoraj bardzo dobrze w obydwu starciach, ale brakuje mu zasobu słownictwa. Gdyby przeczytał więcej książek to prawdopodobnie mógłby wygrać również potyczkę z Nitro. Nitrozyniak jak zwykle jedyne co pokazał to umiejętność puszczania kreatywnych wiązanek, merytorycznie ten człowiek jest bardzo przeciętny co pokazał Dis dawno temu niszcząc go na TeamSpeaku.
@nammah: ta drama była w 2014 roku. Nitro urodził się w 1995, czyli miał wtedy 19 lat a nie 14. Dis jest 4 lata starszy, czyli miał wtedy 23. Była to rozmowa dorosłego z dorosłym. Różnica intelektualna w tym wieku jest minimalna.