Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiś fajny zapach na co dzień który nie męczy? Dotychczas używałem Aqua di Gio, ck every one i chciałbym coś w tym stylu. Jestem ciekawy zapachów Acqua di Parma, to coś podobnego do Aqua di Gio?

Jak ktos zaproponuje i ma do rozlania to jeszcze lepiej
#perfumy #rozbiorka
  • 4
  • Odpowiedz
@Rawixz4roga: Dior Homme 2020, Prada L'Homme L'eau, YSL Y EDP, Montblanc Explorer, każdy z wymienionych fajnie się sprawdza u mnie na co dzień, do pracy, nigdy nie męczą mnie ani otoczenia
  • Odpowiedz
Jestem ciekawy zapachów Acqua di Parma, to coś podobnego do Aqua di Gio?


@Rawixz4roga: W żadnym wypadku, to zupełnie inne zapachy. Niemniej mogę je z całego serca polecić - niebieska linia (Blu Mediterraneo) jest niedroga i bardzo dobra jakościowo. Szczególnie rekomenduję sprawdzenie Bergamotto di Calabria, Fico di Amalfi, Mandorlo di Sicilia i Arancia di Capri.
  • Odpowiedz
@Rawixz4roga: dla mnie zapachem na co dzień jest YSL L'Homme. Czuję się w nim, jak w drugiej skórze. W podobnym stylu, moim zdaniem, jest Uomo?. Mogę też polecić piżmowy White Musk od The Body Shop albo zabawę z Escentric Molecules Molecule 01. Ale, uczciwie trzeba przyznać, te perfumy nie mają wiele wspólnego z ADG. :P
Jesli chodzi o zapachy, których klimat będzie bliżej Armaniego, to może Versace Man Eau Fraiche?
  • Odpowiedz