Wpis z mikrobloga

Znow live na insta tym razem Wszedobylska, Launo i Łuki. Dodali tez jakas dziewoje,Kaska ja zaglusza swoim darciem i smiechem co 5 sekund, po co oni ich dodaja, nie gadaja z nimi, zenada.
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
@Lolek1011: he he he, zęby ,,zjedli'' na lansowaniu się więc nie ma czy zagryzać ,jak już to podtopić się mogą, no chyba że Klauno wpadnie to pazurami da radę i sznurkiem z doopy poddusić
  • Odpowiedz
@Inga123: Chomik się właśnie #!$%@?ł na lajwie przez pytanie o Wiki: "Tylko Wiki, Wiki, Wiki! Jak my wam coś próbujemy powiedzieć o Wiki to wy nas atakujecie. Nie będzie nic o Wiki."
  • Odpowiedz
@ddonewry927:
@mystery_26: no to jest dziwne,że nie pojechał z nimi i nawet wyjeżdżającym powiedział w ostatniej chwili. Przecież to jego teledysk był, to on powinien wszystkiego dopilnować i zadbać by było dobrze a nie na live się dopytywać jak było. Coś mi tu śmierdzi..może coś nabroił albo co...
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Czy oni serio wierzą, że jak ktoś coś złego o nich powie czy napisze, to znaczy że im zazdrości? Umieram z zazdrości, że nie było mnie w głupawym programie, który z ludzi robi idiotów a najbardziej to zazdroszczę tym, którzy się pieprz...i na wizji na oczach rodziny, znajomych i tych co to oglądali w Polsce a może i nie tylko. No zwyczajnie zazdrość mnie zżera jak cholera. Może czasami jak
  • Odpowiedz
@Joanna_Maria_W: tak, oni serio w to wierzą. Najłatwiej tak sobie zracjonalizować - nie przypadłes do gustu widzom, krytykuja Cię więc najwyraźniej zazdroszczą bo przecież jestem taki zajebisty. Jak jej ktoś napisał że wcale jej nie zazdroszczą bo niby czego to zrobiła taką minę pełna zwątpienia.
Kasiu jeśli to czytasz to nie, nie zazdrościmy Ci. Po prostu wygląda na to że bujasz się wszędzie tam gdzie można sobie nabić trochę fejmu i
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Pokolenie social mediów- cel życiowy zostać "influencerem", który w sumie najłatwiej zrealizować przez jak najbardziej kontrowersyjne występy w jednym z głupawych show, balować z sobie podobnymi, nie dać o sobie zapomnieć (czyli się Kasia musi starać, bo w programie za długo to nie pobyła) i najlepiej nigdy nie iść do wyszydzonej kiedyś przez jednego z uczestników HP3 pracy "od...do...". To oni się później dziwią, że ktoś im tej namiastki ich
  • Odpowiedz
@Joanna_Maria_W: Dlatego uważam ,że ta cała prawda o Wiki to jest pic na wodę. Łuki w live dzień wcześniej mówił,że nie będą mówić o toksycznej osobie jaką jest Wiktoria. Hipokryzja z jego strony, bo nie tak dawno na story mówił,,,moja Wika", zdjęcia like ( choćby to z morsowania), na weselu razem byli. Dorośli ludzie a w głowie sieczka.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz