Wpis z mikrobloga

@mBank możecie mi wytłumaczyć dlaczego nie honorujecie wpłaty z #ppk jako część wkładu własnego? Specjalnie po to ciułałem tam kasę a teraz się dowiaduję od mojego doradcy, że mBank się nie bawi w PPK. W Nationale Nederlanden które obsługuje mojego pracodawcę mówią, że musicie bo gwarantuje mi to ustawa. #afera #kredyt #kredythipoteczny #banki #inwestycje #pieniadze #mbank
  • 12
@Marshall1337: mówisz o możliwości wybrania całości z PPK jako wkład na mieszkanie, ale z przymusem zwrócenia wybranej kwoty do 15 lat? Jeśli masz z tym jakieś problemy to rozważ po prostu wypłatę całości z PPK, stracisz 30% wkładu pracodawcy i 19% od wypracowanych zysków, ale nadal jesteś prawie 2x do przodu i nic nie musisz zwracać. Dodam tylko że wypłaty możesz dokonać w każdej chwili i nie oznacza to rezygnacji z
@mBank możecie mi wytłumaczyć dlaczego nie honorujecie wpłaty z #ppk jako część wkładu własnego? Specjalnie po to ciułałem tam kasę a teraz się dowiaduję od mojego doradcy, że mBank się nie bawi w PPK. W Nationale Nederlanden które obsługuje mojego pracodawcę mówią, że musicie bo gwarantuje mi to ustawa. #afera #kredyt #kredythipoteczny #banki #inwestycje #pieniadze #mbank


@Marshall1337: Duża część banków nie akceptuje wkładu własnego z PPK w przypadku przelewu bezpośrednio z