Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Jako, że jestem singlem z własnym mieszkaniem totalnie dla beki na portalu ogłoszeniowym napisałem ogłoszenie matrymonialne.
Że 26 latek szuka przygodnego seksu u siebie w mieszkaniu.
80% zgłaszających się to baby po 40 z 20-30 kg nadwagą.
Zgłosiło się z 30 osób.
Zaliczyłem dwie które miały 31 i 36 lat.
Ale też nie grzeszyły urodą.

No i teraz napisała do mnie dziewczyna 23 lata, że co bym powiedział żebym był modelem na seks kamerkach.
Ja udostępniam lokal do streamów a w zamian za to podczas transmisji rucham ile chce i jak chce.
Mówiła, że jak się wstydzę to mogę występować w kominiarce.
No i że bierze antykoncepcję i preferowała by seks bez gumy bo wtedy więcej widzów.

No i strasznie mnie to kusi i nie wiem co robić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619c89c51e9981000a5814ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 91
Sorry różowe, ale przyzwoity (zadbany) wygląd to podstawa. Nie musicie być superpiękne ani mieć figury modelki, ale spora nadwaga i niedopasowana fryzura to nie jest to, co lubią faceci.

Jak w tym dowcipie :P

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod
@pilot1123

Zgódź się i wrzuć tu link do strima, i tak już jedziesz po bandzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@southman: ale osobny link do wpłat od wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę, że 90% widzów pierwszy raz by się dowiedziało, że istnieją pewne fetysze
do zostania tanią dziwką


@Kowixx: Tak szczerze mówiąc czasem zastanawiam się, co jest bardziej upadlającego w seksie za spore (200-400zł/h) pieniądze od niewolnictwa na etacie za ekwiwalent jednego kebaba na godzinę.

Ceny usług seksualnych są po prostu niesamowite i absurdalne, najprawdopodobniej dzięki tabu społecznemu - na czarnym rynku wszystko jest droższe.
@NoMercyIncluded: ja mam takie same rozkminy.

Przecież seks za pieniądze przy minimum rozumu jest do ogarnięcia.
Weź to vs robienie u Janusza za minimalną i po 50 kręgosłup jest do wymiany. Za te pieniądze ledwo idzie dobrze żyć a co dopiero świat zwiedzać.

A taka panna to i zobaczy trochę świata i zbytnio się nie napracuje, wszak puśka "nie wymydli się".

Janusze krzyczą "ale k**wa daje dupy za pieniądze"
A Ty