Wpis z mikrobloga

Czy oni tam nie mają jakichś badań lekarskich przed zakwalifikowaniem do programu? czy specjalnie wybierano osoby z problemami?
Właśnei leciała na live rozmowa Siary z Łoniakiem, że miała jakieś problemy wcześniej( z sercem czy nerwicą, lękami) i tu ją parę razy też złapał ten problem.
Nooalgida z problemami z głową po leczeniu u terapeuty.
Łoniak z dużymi problemami ze zdrowiem(kolano i coś tam jeszcze) a ponoć sport to zdrowie
Fitnesiara też z dużymi problemami.
Uszaty nie dość, że ma jakieś syfy na plecach i musi chodzić cały czas w koszulce albo zakrywać ręcznikiem to jeszcze ma coś z nogą bo kuleje jak idzie
#!$%@? też wspominał o kontuzjach i znów w Hotelu złapał kolano
i pozostali też z jakąś zdrowotną przeszłością

#hotelparadise
  • 10
@MiLobuzik: Doprecyzuj może,o której 30tce piszesz xD czy masz na myśli tą 30tkę, która mi zostanie do setki czy 30tkę w przyszłym moim wcieleniu? xD. Bo innej opcji raczej nie ma.
Nie czepiam się o zwykłe syfy, które może i dużo ludzi ma( ja nie) ale o chorobliwe, które trzeba aż zakrywać koszula czy ręcznikiem i brać leki podczas programu.
Kontuzje też niby ludzkie, ale czy akurat wszyscy z kontuzjami musieli
Pobierz crazy_frog - @MiLobuzik: Doprecyzuj może,o której 30tce piszesz xD czy masz na myśli ...
źródło: comment_1637681429NuKmMueiBHPcC5QTaPOj8p.jpg
@Inga123: No weź...młodzi ludzie i nie ma wśród nich całkiem zdrowych?
Jeszcze kontuzje w młodzieńczym wieku można uznać za normalne, któż nie wywalił się na rowerze czy nie spadł z drzewa jako szczeniak. Ale tacy niby fit, sportowcy itp a już mają konsekwencje swoich kontuzji i akurat oni musieli do programu iść
Problemy psychiczne powinny całkiem wykluczyć z programu
@MiLobuzik: > Co do zaburzeń psychicznych zgadzam się, ale znasz ludzi, którzy ich nie mają?...
Znam. No chyba, że są w tej grupie jeszcze nie zdiagnozowanych.
Co do drugiego pytania: nie wpadliby. Ja też nie. Choć tu muszę ze wstydem się przyznać. Diagnozy nie było, ale zdarzyło mi się dwa razy popełnić udział w teleturniejach tv ( ͡° ʖ̯ ͡°) i gdyby nie było ustawione to jeden