Wpis z mikrobloga

Cześć, wyczytałem, ze we Francji od 6 grudnia maja być nowe „lidlomixy”. Mieszkam w Holandii i myślałem, ze zrobię sobie wycieczkę do Francji, ale pomyślałem, ze może uda mi się skontaktować z kimś na wykopie kto mieszka we Francji, żeby nie jechać na marne?

Może ktoś mógłby pomoc przy zakupie, pewnie rozejdą się jak świeże bułeczki? Jeszcze nie mam pojęcia na jakiej zasadzie mogłoby dojść do wymiany, ale to jakoś rozpracujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lidlomix #francja #lidl
  • 14
@PiotrFr: to tylko dobry znak dla mnie, może oni maja wywalone :D jak sprawdzałem to najbliżej chyba Lille mam to myślałem, ze po prostu pojade z partyzanta z. nadzieja, ze wejdę i kupię :) dzięki za info
@PiotrFr: @MichasQ27: Rozejdą.

Lidlomix jest we Francji jeszcze bardziej popularny niż w Polsce, nie bez powodu tam zaczynają sprzedaż, mimo, że to niemiecka firma.

Gdy była premiera pierwszej wersji, to dochodziło do dantejskich scen, ale wówczas ilościowo produktu było dużo mniej

https://www.youtube.com/watch?v=1CKknBzfRqI

Ludzie myślą, że to tylko Polaków cecha, że rzucają się na karpie. Nie, tak jest w całej Europie, wszędzie ludzie są tacy sami.

Niby teraz mają na pierwszy
@Serghio:

Lidlomix jest we Francji jeszcze bardziej popularny niż w Polsce

Polemizował bym. Chyba, że w dużych miastach i niekoniecznie Polacy kupują. U mnie w okolicznych lidlach jeszcze miesiąc po wprowadzeniu leżą w sklepach. Zresztą francuskie podejście do gotowania to tlumaczy
@Serghio: to było akurat Talmont Saint Hilare (85)
Ale jest pewna sprawa o której prawie nikt nie wie (mimo, że Lidl o tym informuje w reklamach we Francji) że tego typu produkty są dostępne w sklepach przez dwa miesiące. Nie wystawiają tego na raz, tylko jak coś się wyprzedaje to dorzucają co jakiś czas.
Ja zawsze pytam jak nie ma w sklepie i mi przynoszą to z zaplecza( ͡° ͜