Wpis z mikrobloga

Na czym polega matchmaking w fifie? Zagrałem sobie 2 mecze początkowym składem w #fut ocena początkowa 69, zgranie 64 a gram przeciwko #!$%@? gościom co mają 90 oceny i zgrania, jacyś platynowi zawodnicy, #!$%@? muje dzikie węże xD
Myślałem że są dywizje i będę grać z ludźmi na moim poziomie, z podobnymi składami, a tu taki #!$%@?.
To chyba jednak gra dobra tylko na kanapę na imprezie xD
#fifa22 #gry #ps5
  • 8
@Aroneu: No niestety, musisz przecierpieć. Jeżeli będziesz regularnie przegrywał, to będziesz dostawał słabszych graczy. Ja mma 82 i dostaje regularnie po 86-87. Jak widzę, że ktoś ma albo równy albo gorszy skład to na ogół jes kozakiem i mi wklepuje ;D.
@Aroneu Mam to samo. Nie grałem wcześniej w Fifę, zacząłem w tej dziesiątej dywizji i na 11 meczów wygrałem 3. Tego czwartego nie potrafię wbić, bo nie dość, że rywale mają lepszych piłkarzy, to sami gracze są na kompletnie innym poziomie niż ja. Zastanawiam się czy tak będzie cały czas, bo jeśli tak, to trochę bez sensu xD mało przyjemności mi sprawia zbieranie po 0-8 xD
@Volos: @Aroneu: a kiedy zaczęliście grać? Jest już prawie dwa miesiące po premierze i nawet słabsi gracze zdążyli zbudować sobie niezłe składy z dobrymi kartami. Ja przecisnąłem się na dużym farcie do 4 ligii, po pierwszym sezonie spadłem do 6 ligii, w której jestem do dzisiaj i dostaję z reguły oklep i też trafiam na składy, w których mają samych kozaków, tak już niestety jest. W fut gram od Fify
@Volos: jak jesteśmy równie słabi to możemy grać razem, no też wczoraj zebrałem 0-7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Smartek: No online dokładnie wczoraj xD
Nie wiem jednak czy to czego wczoraj doświadczyłem to słaby gracz z dobrym składem, bo w fifie jest boost jak ktoś przegrywa chyba? Gdybyśmy byli zbliżeni to chociaż 1 gola bym chyba strzelił, a to wyglądało jakby to był smurf xD