Wpis z mikrobloga

Żona od pół roku truje że chce nową pralkę.


@ElectroNICK: różowa nie ma własnych pieniędzy, że musi ciebie prosić?

wczoraj wywaliło błąd i nie odwirowało, to już zadowolona że trzeba jechać po nową


Zwykły przypadek

ja jak ta menda ją rozebrałem i naprawiłem, i już foch strzelony.


Tak, jesteś mendą i przez focha będziesz spał przez tydzień w garażu na kanapie
@ElectroNICK: Ja mam pralkosuszarkę candy, ma jakieś 4/5 lat już chyba, sprawdza się gitesik. Słyszę wiecznie, że lepiej mieć osobno i to i to, ale nie mam na takie fanaberie miejsca w domu xd. Dodatkowo nigdy nie miałam głowy do pamiętania żeby pranie wyjmować krotko po zakończonym programie i mi się potrafiło kisić kilkanaście h. Teraz ciuchy normalnie wyjmuję suche i gotowe do założenia (najlepiej jak jeszcze ciepłe są~), jedynie ręczniki
@ElectroNICK: zmywarkę chyba 3 razy naprawiłem, jęczała mi cały czas że stara już nową trzeba, jak się cieszyła kiedy się spaliła i już nie chciało mi się jej ratować.

Najlepsze jak jęczy że cieknie z pralki i pewnie zepsuta, to się pytam czy filtry wyczyściła i zonk xD. Najlepiej #!$%@?ć i kupować nowe co 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElectroNICK: kurde, zaczynam żałować, że posłuchałem żony i nie kupiłem pralko-suszarki. Na osobne urządzenia nie mam miejsca, a rozwieszone pranie w całym domu mnie dobija :/
Też mieliśmy w miarę sprawną, ale miała już ze 20 lat, naprawiałem ją wielokrotnie, ale była ładowana od góry, nie można było nic na nią położyć, pranie nie było już takie świeże i jak wirowała, to o naszym praniu wiedział cały blok. Także kupiłem LG.
@ElectroNICK: ja mam pralko-suszarkę, jakbym miała miejsce to bym brała osobno, ale że nie mam to wzięłam w pakiecie i jestem mega zadowolona. jedyny minus, że miota nią jak szatan (ale to raczej kwestia krzywej podłogi w bloku) i dość mocno gniecie ciuchy, ale przynajmniej nie muszę mieć pierdyliarda stojących suszarek w mieszkaniu. a założenie ciepłych gaci na dupę to złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)