Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
Mam swoją pierwszą pracę, pracuje w drukarni jako grafik.
9 godzin pracy przed komputer.
Pracuje 2 lata tam i mi już plecy odpadają.
Moje krzesło do biurka wygląda jak na zdjęciu.
Byłem z Szefem pogadać czy można wymienić mi to krzesło.
A on odpowiedział krzesło jak krzesło, w szkole siedziałeś na drewnianych i było dobrze.
Jak Ci się nie podoba to sobie przynieś swój fotel.

Przecież dawanie ludziom, którzy cały dzień pracy spędzają przed komputerem takich lub podobnych krzeseł powinno być karane.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e24ca1e9981000a5826d7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pracbaza #zalesie #januszebiznesu
...
źródło: comment_1637761489Vjswc8pMCHRIDUp17nR4zh.jpg
  • 91
A ja od siebie dodam ze takie krzeslo uratowalo mnie w pracy, bo mielismy tak krzesla biurowe z yusk. A one sa okropne i po miesiacu juz sie telepaly, i zaczynalo mnie w krzyzu latamc. A nigdy wcesniej mnie nie lamalo. Pozniej tak mnie plecy #!$%@? ze siedziec nie moglem na tym yuskowym gownie. Przesiadlem sie na iso i po jakims czasie bol ustapil
@borjaki: 800 dolarów, nieźle, nieźle... tylko kogo na to stać? Dolar 4,20, a zatem to krzesło w podstawowej wersji ponad 3000 zł.
Doszedłem do wniosku, że skoro wszystkie "tanie" krzesła są do dupy, to spróbuję kiedyś fotela zaprojektowanego z myślą o długim siedzeniu. Założyć na siłownik od krzesła obrotowego zwykły fotel samochodowy nie jest sztuką. Regulacja przynajmniej w trzech płaszczyznach, a fotel za 100 zł potrafi mieć ich pięć. Jak się
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?ę to ja jako zwykły admin, gdzie terminal przecież pójdzie i w 320x240, dostałem w standardzie 2x24 FHD, z różnymi trybami pracy żeby nie wypalały oczu, a były jeszcze ultrawide jak ktoś potrzebował xD
A u kurna grafik ma jakąś przedpotopową rozdziałkę xDDD
Dobrze że nie 1366x768 czy inne 720p xDDDD
Założyć na siłownik od krzesła obrotowego zwykły fotel samochodowy nie jest sztuką. Regulacja przynajmniej w trzech płaszczyznach, a fotel za 100 zł potrafi mieć ich pięć. Jak się nie uda ten projekt to będzie przynajmniej trochę rozrywki z samej budowy.


@macgajster: I się spieprzysz z tego fotela, który dodatkowo potem się wywali i cię zabije swoją wagą xD
W aucie nie siedzisz wyprostowany (taką mam nadzieję) pod kątem 90*. Do tego