Wpis z mikrobloga

@G47IX: ech, jak zwykle większość zmian taka żeby nic nie zmienić ( ͡° ʖ̯ ͡°) debuffowanie Rock Tomb nie ma dużego sensu przy aż 60 energii i tylko 70 dmg. Rock Slide i Stone Edge są tańsze i biją mocniej, a wszystkie poki które dostaną RT poza Claydolem mają już jeden z tych dwóch ataków. Octillery i Donphan niestety wciąż będą kiepskie. Noctowl i Magcargo (Incinerate) na
  • Odpowiedz
@Barti1403: Jest zmiana i to duża tylko, że na minus
Na pierwszym Battle Day będzie dostępna tylko Master League :(
Niantic chyba próbuje naprawić lagi na serwerach po przez zniechęcanie graczy do PvP
  • Odpowiedz
@Kameishi: masters jest najlepsza. Nie ma miliona przypadkowych pokemonów, topka zawężona właściwie do 10 pokemonów i szybkie mecze. W ultra np grałem umbreonem i miałem set gdzie wszystkie 5 meczów nie skończyły się przed czasem, gracze na chama grają na czas.
  • Odpowiedz
@Barti1403: Przyznaje jest to dobry argument, ale wydanie miliona stardust a później wygrywanie połowy walk mnie nie zachęca
PvP nigdy nie będzie popularne jeśli nie będzie możliwości wypożyczenia poków albo jakiejś formy zwrotu poniesionych kosztów
Myślę, że sporo graczy (w tym ja) chciałoby zobaczyć jakby sobie radzili mając team Medicham, Bastiodon i Sableye na 50Lv
  • Odpowiedz