Wpis z mikrobloga

Wyszedł mi wynik pozytywny. Badanie robione we wtorek (dzwoniłem do rodzinnego po zwolnienie z zajęć bo byłem przekonany że mnie przewiało), w środę w południe był już wynik a wieczorem przyszedł sms odnośnie kwarantanny i pobrania aplikacji. Izolacja do 3 grudnia.
Do tego we wtorek byłem na uczelni na dwóch ćwiczeniach. Ktoś będzie dzwonił w tej sprawie czy mogą to olać? a jeśli zadzwonią to cała grupa ćwiczeniowa ma kwarantanne?
I jak to jest z tą aplikacją? jak nie sciągne to będzie mnie policja odwiedzać?
#kwarantanna #covid19 #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
@kerri: kwarantannę będą mieli niezaszczepieni. I tak dojdą do tego, że byłeś na ćwiczeniach. Ja bym powiedział z góry, bo jednak ktoś nieświadomie może odwiedzić schorowaną babcię. Jak bardzo nie chcesz oficjalnie to chociaż szepnij im, żeby mieli świadomość. Byłoby trochę słabe wobec innych gdybys olał temat i nikomu nic nie powiedział
  • Odpowiedz
@Kevcio: @Gon70: Jak się pytać nie będą to raczej samemu zgłaszać nie będę ale jakby zaczeli pytać to chyba jednak powiem bo sobie jeszcze problemów narobie.
Choć zapewne złapałem od kogoś ze studiów bo poza sklepem i uczelnią to w weekend nigdzie nie byłem.
  • Odpowiedz