Wpis z mikrobloga

Szatan zaczął już publicznie płakać, że pogróżki chlip chlip załamanie nerwowe chlip chlip


@marekseo: na co Ty napisałeś że powinna mieć odwagę wziąć to na klatę w odniesieniu do posta opa więc już odwróć kota z powrotem na druga stronę.
Jak pogróżkami nazywasz „krytyczny odzew” ludzi, to tutaj się nie zgodzimy bez względu co tam sobie o mnie myślisz. Chociaż bardziej #!$%@?ł kolega „na własne życzenie” pod Tobą.
wouldanidiotdothat - > Szatan zaczął już publicznie płakać, że pogróżki chlip chlip z...

źródło: comment_1637839934qCuRoyOiwFo1ozWrMf8dg0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik:

zgłaszajcie jej płaku-płaku na YouTube, może spadnie z rowerka. Dziewczyna wymyśla mundurowym, a prowadząca: "skąd u ciebie tyle empatii" xDDDD Ciekawe gdzie ta empatia wobec rodzin strażników granicznych, które może muszą tłumaczyć się przed rówieśnikami, że ich tata i mama to nie mordercy...
kryptonimputas - @NaczelnyBorowik: 

zgłaszajcie jej płaku-płaku na YouTube, może s...
  • Odpowiedz
Naprawde po zabójstwie Adamowicza


Adamowicz nie zginął ze względów temperatury sporu. W przeciwieństwie do ofiar Ryszarda Cyby - członka PO, który postanowił sobie postrzelać i podźgać nożem tych j**** pisiorów.

@szurszur:
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: Dobra, nie mam pytań. Jeśli łapiesz się jednego słówka, to ta rozmowa nie ma sensu.
TO = MANIANĘ
I WSZYSTKIE KONSEKWENCJE Z NIĄ ZWIĄZANE, W TYM BRAK PRZEDŁUŻENIA UMOWY Z PLAY

Czy teraz jest jasne? Czy nadal doczepisz się jakiegoś słowa?
  • Odpowiedz
@marekseo: ale post opa który komentujesz nie jest o zwolnieniu z play czy utracie kontraktów, tylko o pogróżkach i załamaniu nerwowym. Nie doczepiam się żadnego słowa, bo jeszcze sam nawiązałeś że Tobie gracze tez piszą coś o zabijaniu a nie płaczesz nad tym w tv więc trudno mi uwierzyć ze chodziło ci o umowę z play :)
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: Wspominałem już, że powinnaś zacząć czytać ze zrozumieniem?

A że ta maniana będzie ją kosztować dotychczasową pracę i karierę... ¯_(ツ)_/¯

O czym mogłem pisać jak nie o utracie umowy z Playem? O dorabianiu w Żabce?
  • Odpowiedz
alkoholu za który przeprosiła jak wytrzeźwiał


@Pierorzek: a tu się jeszcze odniosę, z jej strony było parę dni milczenia. Bo pewnie dopytywała agencję PR co zrobić i obserwowała co się dzieje. Tyle te przeprosiny warte. Demage control.
  • Odpowiedz
@Naczelny_Borowik: to jest dorosła kobieta, ale emocjonalnie jest na poziomie nastolatki, infantylna, sądząc po wypowiedział to również niezbyt bystra, może żyła dotychczas w jakiejś bańce wyidealizowanego przez siebie świata, aż nagle ta struktura zaczęła się jej sypać
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: Uważam, że powinna zgłosić je gdzie trzeba i nie mówić tego w mediach, żeby nie robić z siebie ofiary. Kropka.
Wchodzenie z tym do mediów jest grą na emocjach.

Tak jak ja je zgłaszam w grze, a ona powinna na policji. Nie idę do mediów, bo jestem ofiarą prześladowania.
I po to to było. Każdy nosi jakiś krzyż, a nie każdy ma marketing jak Jezus ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Adamowicz nie zginął ze względów temperatury sporu. W przeciwieństwie do ofiar Ryszarda Cyby - członka PO, który postanowił sobie postrzelać i podźgać nożem tych j**** pisiorów.


@kryptonim_putas: O niezłe fikołki. Już wiesz że Adamowicz nie zginał z powodu temperatury sporu (na jakiej podstawie to stiwerdizłes?) , a w drugiej sprawie jestes tego pewny, ignoroujac, ze to były członek Po do tego planował tez atakowac politków innych formacji.
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: I nie nawiązujesz do pierwszej części, bo nawiązujesz do przyjęcia na klatę, a przyjęcie na klatę nawiązuje do dramy (maniany) jaką stworzyła, a nie pogróżek śmierci.

Informacja na temat pogróżek śmierci dotyczyła tego, że nie każdy kto je otrzymuje idzie do telewizji i robi z siebie cierpiącego jak asceta.
  • Odpowiedz
@marekseo: Ja uważam że nagłaśnianie przestępstwa jest jak najbardziej na miejscu bo kozaczenie w internecie dzięki sile "anonimowości" jest zmorą naszych czasów. I tak jak ona była w sądzie w związku z tym co napisała w swoim poście, to tak samo ci co dają te pogróżki powinni iść do sądu.
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that: A to już kwestia naszego nastawienia co kto uważa.
Ja uważam, że gra rolę ofiary i taki argument pogróżek ją w tym umacnia, Ty że powinno się nagłaśniać, bo to rak dzisiejszych czasów.
I spoko, można się nie zgadzać, ale na litość boską... nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i w razie wątpliwości zapytaj, a nie mów, że takiej chorej rzeczy jeszcze nie widziałaś, bo źle zrozumiałaś czyjeś słowa.
  • Odpowiedz