Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakąś firmę zajmującą się montażem klimatyzacji?
Bo niestety co na jakąś trafiam, to niestety w większości janusze biznesu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow
  • 22
@Mathouse88: za kilka miesięcy to w innym mieszkaniu się przyda, więc też jak coś ;)
@rybeczka: pojedynczy klimatyzator, mam stosunkowo dobrze zaizolowane mieszkanie więc potrzebuję tylko przez krótki okres w roku zbijać temperaturę o kilka stopni
@rybeczka: taki, żeby się zaraz nie zepsuł ;) Ale też nie chcę płacić dużo za coś, co nie będzie zbyt intensywnie pracować, więc pewnie dowolna marka ze wsparciem serwisowym będzie odpowiednia.
@rybeczka: tyle to jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie wygooglowałem że nawet niektóre te markowe mają opcję by zainstalować samodzielnie, jeśli są nabite czynnikiem i mają w zestawie rurki na szybkozłączkach. Tylko wtedy jest ograniczenie długości instalacji.
@ZlyPasterz: szacun, już mam od typa szczegółową wycenę i projekt montażu. Jestem w szoku, bo dla większości firm to byłby dyshonor gdyby w ogóle odpowiedzieli na prośbę o wycenę.
@goferek: Jak chcesz gościa, który jest terminowy i załatwiłem z nim sprawę w tydzień (miesiąc temu) to polecam https://www.ahs-krakow.pl/ Zadzwoniłem we wtorek, w środę przyjechał obejrzeć mieszkanie, uzgodniliśmy co i jak, dzień później dostałem ofertę, zaakceptowałem, dwa dni montażu z kuciem. Co do zostawienia po sobie porządku, to nie mam najmniejszych zastrzeżeń, płatność PO ROBOCIE, żadnych zaliczek nie biorą. Finalna faktura dokładnie na kwotę z wyceny, żadnych doliczeń w stylu "a