Wpis z mikrobloga

Kupowałem blachodachówke. Miało być 333 x 811 (dach), co mam udokumentowane, a dostałem blachę długości 311. Po ponad tygodniu czekania, sprzedawca zaproponował, że dorzuci moduły długości 30 cm. Czy to w porządku? Nie będzie problemu z łączeniem (ten moduł jak rozumiem lepiej na szczyt puścić). Czy jednak powinien zabrac starą i dostarczyć arkusze nowe o wymaganej długości. Blacha Ren od Prószyńskiego, ale przez pośrednika.

#budownictwo #budowadomu #budowa #dekarz
  • 11
@vartan: generalnie towar niezgodny z umową, ale mi by się nie chciało szarpać z blachą na szopkę. Nie wiem czy w tym roku zrobią Ci poprawny wymiar. Weź te 30 cm.
@vartan: Nie ma to znaczenia, jeśli chodzi o szczelność (patrz blachy modułowe), z dołu tez tego nie zobaczysz. A prawdopodobnie z tego całego modułu będziesz musiał jeszcze obciąć trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) bierz co ci daje i zażądaj extra paczki wkrętów tak dla zasady :)
@m-k-d: ale tu nie chodzi o hajsy. Po prostu dla zasady, żeby nie musiał wydawać pieniędzy na 30 farmerów które będą dodatkowo potrzebne. A jestem niemal pewien ze nawet bez tej extra paczki i tak mu zostanie.