Wpis z mikrobloga

@Kalwi: @cptyossarian765: haha ja mialem taka akcje, ze na stypie mojego ojca jak mialem z 8 lat to cala rodzina rozsiadala sie w salonie czekajac na jedzonko i szlochajac sobie przy tematach pogrzebowych i poteznej smierci, a ja wtedy #!$%@? z kuzynka do mojego pokoju, kazalem jej szybko usiasc na kanapie i po upewnieniu sie ze jest w pelni skupiona, odpalilem medal of honor allied assault i nawet zdazylem jej
Pobierz Krawedziowy96PL - @Kalwi: @cptyossarian765: haha ja mialem taka akcje, ze na stypie m...
źródło: comment_1637906709FkVTiyWHjcCFvgJuLEoYsx.jpg
i #!$%@? z automatu do szwabow padajacych jak muchy


@cptyossarian765: a myślisz że ludzie w poprzednich pokoleniach nie bawili się w wojnę ołowianymi żołnierzykami, strzelanie do siebie z pistoletów wystruganych z patyków czy ścinanie kolegom głowy drewnianym mieczem?

Technologia się zmienia ale chłopcy bawili się w wojnę chyba od początku naszego gatunku.

W sumie nie tylko naszego, inne ssaki też za młodu bawią się walcząc, co wie każdy kto wychował małe
jak mialem kilka lat to zaciagalem dziadka zeby mu pokazac jak gram w coda i #!$%@? z automatu do szwabow padajacych jak muchy

ciekawe co myslal o naszym pokoleniu


@cptyossarian765: Pewnie się cieszył, że strzelasz do szkopów. Raczej go nie oburzało, że Twój ojciec za dzieciaka oglądał 4 pancernych i biegał z kijem jako karabinem.