Wpis z mikrobloga

@Szumo: Affinity Photo zakupiłem, dzięki za cynka. Natomiast co do Capture One, to widzę w necie ze przeważnie jest wersja 21, natomiast na tej stronie podają, ze aktualizacja do 22 jest darmowa: https://fotoplus.pl/capture-one-21-pro

Natomiast na stronie producenta już podają, ze jednak zakup jest za 350 euro bez ceny BF oraz ze nie obejmuje licencji na wersje 22.

Czy ktoś mógłby rzucić trochę informacji na tę kwestie? Z góry bardzo dziękuję za
k.....r - @Szumo: Affinity Photo zakupiłem, dzięki za cynka. Natomiast co do Capture ...

źródło: comment_1637957436AhHSErnwiE1uvfSgApJRHi.jpg

Pobierz
@kuta_senator: jest tak jak napisałeś: na BF sprzedają przeceniony roczny abonament subskrypcji, w co wlicza się też nowa wersja, którą planują wypuścić w grudniu. Jak chcesz licencję stałą, to tylko na wersję 21, czyli warto poczekać do grudnia na wypuszczenie nowej wersji.

Chociaż przyznaję, że ja wolę pracować na Adobe. Widziałeś pakiet dla fotografów? W tej chwili jest za niecałe 10 eurasów miesięcznie. Poza tym świetnie działa helpdesk. Najlepiej włącz sobie
@Szumo: @shaku79: @sm_m: @klinaklinem: nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale zakupiłem zarówno Affinity Photo jak i Capture One 22 (wyszła w grudniu) - i szczerze mówiąc (zwłaszcza Capture One) ten soft jest świetny. Capture One ma moim zdaniem ciekawie rozwiązane i niesamowicie przydatne funkcjonalności typu warstwy. Wykupiłem też testowo pakiet Adobe Cloud na kwartał (jakaś promocja dla nowych klientów mi wskoczyła) i będę porównywał, ale raczej CO