Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Sobota, 27 listopada 2021. Imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Słońce podniesie się dziś o 07:37. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 16:58, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 23
@micke: @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @omi-omi @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @slabehaslo @Wejszlo @omi-omi @martica

Dzień dobry, mglista sobota rozleniwia i nastraja na relax.
Tygodnie długie i intensywne, można odpoczywać bez wyrzutów sumienia. Przyjemności Kochani i zdrówka, bo coś w powietrzu krąży :)
Cześć,
to był całkiem szalony tydzień. Czuję się jak zgniły liść xD Kolejny tydzień to kolos za kolosem także zdechnę. Dobrze, że już grudzień za chwilę bo już myślę o wiośnie xD Na dodatek coś mi się pitoli z kontami microsoftu co mnie doprowadza do szewskiej pasji. Napiszę bo może ktoś miał podobnie i będzie mi w stanie pomóc. Jak odpalam kompa to nie pyta mnie już o moje hasło tylko muszę
@Wejszlo: sprawdź, czy przypadkiem podczas pierwszego logowania nie podpięłaś swojego konta pod zasoby uczelniane. W takim przypadku "oddałaś" im swój komputer pod zarządzanie i jest to teraz maszyna wchodząca w skład "organizacji".
Ewentualnie w opcjach konta windowsowych (w panelu sterowania) przełącz typ konta na "konto offline" i powinno wrócić do normy
@slabehaslo: co do tego pierwszego to nie wiem gdzie to potwierdzić, nazwę i email w ustawieniach mam podpięte ze swojego własnego konta windows - a chyba pojawiał by się mój email uczelniany.
o dziwo teraz zawołało ode mnie PIN - tak jak miałam, a nie wołało logowanie do konta microsoft.