Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_Kotek: Jasne. Dzięki.
Założyłem na konsoli kilka profili dla siebie i dzieci. Założyłem też konto na nintendo on line. Mam konto supervisora i dodałem konto dziecka. Jeszcze żadnym kontem nie logowałem się w konsoli.
Chce wykupić abonament na jedną osobę na swoim loginie. Czy mogę później każdy profil zalogować na swoje konto? Czyli podać na każdym profilu dane do swojego loginu?
@Padre44: nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Jeżeli chcesz kupić abo indywidualne na swoje konto to pozostałe konta nie będą miały dostępu do abo. Musiałbyś kupić abo rodzinne i podpiąć do niego pozostałe konta aby reszta kont miała dostęp do abo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_Kotek: myślałem, żeby kupić indywidualny i podać ten sam login na każdym profilu. Czy to przejdzie? Nie wiem czy jest sens kupować rodzinę, jeśli mamy tylko jedno urządzenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_Kotek: ok. A inaczej. Jeśli zaloguje swoje konto tylko w jednym profilu to wszyscy użytkownicy tej konsoli (nawet na innych profilach) będą mogli grać w gry kupione na zalogowanym profilu?
@Padre44: to czy konto będzie lokalne czy zalogowane w nintendo nie ma znaczenia. Mogę się mylić, ale do zarządzania ustawieniami rodzicielskimi konta dzieci muszą być zalogowane w nintendo. Każde konto na konsoli może grać w gry z innego konta w obrębie danej konsoli. Nie może jedynie korzystać z funkcji abo wykupionego na inne konto.