Wpis z mikrobloga

O cholera, rozmawiałem dzisiaj z koleżanką. Ona w ciąży jest i pytała, jakie imię dla chłopaka bym wybrał. Mówię TYTUS

A ona mówi, że super bo takie polskie bardziej, a nie jakieś zagraniczne, egzotyczne. Przyszły ojciec beke ciśnie i jest za. Oby się zdecydowali, młody kiedyś dostanie karabin na urodziny jak już będzie ogarniał rzeczywistość XD

#heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kapitanbomba #walaszek
  • 11
@Mow_do_mnie_mistrz: Nie rozumiem nawiązania do kapitana Bomby, ale samo imię jest beznadziejne ze względu na komiksy Chmielewskiego.

A propos, każdy rodzić chce, aby jego dziecko było wyjątkowe. Nadanie dziecku rzadkiego imienia tylko je krzywdzi. Taka prawda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mow_do_mnie_mistrz: tak i nie xD.
Mamie męskie imiona żadne nie pasowały. Tzn pasował Stanisław i Antoni, i mnie też - ale jak zobaczylismy, że to od lat jest top topów.. i co drugi na ulicy to będzie Staś czy Antoś.. Sam byłem 5-tym Jakubem w klasie, irytowało to mnie. Napierw podszedłem do tego tematu bekowo. -Ej może Tytus po Bombie? -Po moim trupie!(to nie był plan w ogóle, wszyszło spontanicznie xD,