Wpis z mikrobloga

Planuję zakup BMW na leasing, niestety wszystkie są w automacie - boję się że skrzynia będzie się psuła co 10tys km bo już raz taki przypadek widziałem. Poza tym nie wiem czy serwisy mnie nie wyniszczą bo też nie wiem jak bardzo awaryjny to samochód ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BMW seria 2, biały, diesel, ładny ale boję się że koszty serwisowania doprowadzą mnie do ruiny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#samochody #motoryzacja
  • 67
@smutny_login Daj sobie spokój z nowym BMW to są śmiecie znajomi kupili nową X5 5 lat i tragedia psuje się bierze Olej aczkolwiek mógłbyś spróbować kupić z serią silnikow B ponoć są lepsze i nie tak tragiczne jak N. Ale tak jak piszą wyżej na nowy samochód wziąłbym Lexusa tylko i wyłącznie.
@Mixonowacy: N47 nie wrzucają do BMW od 2014/2015. Wszystkie 2.0D od 2015 ro B47. Twoi znajomi musieli kupić jakiegoś parcha z wątpliwą historią - nie słyszałem o żadnym dieslu z serii N/B który miałby problem z nadmiernym poborem oleju.
Mam F10 z B47 z 210k km przebiegu i nic z tego co wymieniłeś się nie działo.

OP pisał o leasingu, więc nowym aucie - rzadko które BMW ma problemy przed przekroczeniem
@smutny_login:

Planuję zakup BMW na leasing

Nie pisz tego na wykopie, bo zaraz przyleci jakiś kretyn, który powie, że Cię nie stać, że chcesz żyć ponad stan, że zepsułeś złotówkę xD A tak w ogóle kredyciarzu będziesz ginął gdy wzrosną stópki ( ͡° ͜ʖ ͡°)