Wpis z mikrobloga

@pawqoo: Nie mam już w sumie pewności, czy coś będzie z Cardano i jakoś brakuje mi rzetelnego wytłumaczenia obecnej sytuacji albo nie rozumiem. Ewentualnie stracę równowartość jednej pensji, bo tyle już ulokowałem. Jednak rachunek jest taki:

-W najgorszym wypadku stracę równowartość całej swojej pensji, ale spoko, bo mam na bułki jutro i odkuje się w pół roku.

-Wystrzeli tak jak mówią najwięksi entuzjaści, a ja będę mógł spełnić sporo swoich planów
nie kumam, że wszystko się rozwija a Cardano zwija :)


@Szmerg: Cena Cardano spada, ale projekt się w żadnym wypadku nie zwija. Jest to jeden z najbardziej zdecentralizowanych łańcuchów, wciąż w top 5 największych kapitalizacji rynkowych.
Miałem dokupić teraz na spadku, ale w oparciu o negatywne zagraniczne prognozy wstrzymałem się. Niestety niektóre przewidywania mówią to co @mimp, że ADA obije się jeszcze o 0,5 dolara. Nie spieszy mi się i będę holdować, ale czy coś z tego brawurowego wyjdzie to nie wiem ¯_(ツ)_/¯
@radziej nie sugeruj się prognozami. Żeby kupić po dobrej cenie czyli 'tanio', każdy musi wątpić w dany projekt. Jak jest hype i na wykopie wszyscy są napaleni na nowe ATH to znaczy że już jest za późno. Myślę że to ostatnia chwila na zakupy. Polecam zapisywać swoje emocje na temat danego aktywa razem z datą. Fajnie jest potem spojrzeć na wykres i wyciągnąc wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eustach: I to jest jedna z ciekawszych rad jakie kiedykolwiek usłyszałem. Niewątpliwie masz racje i postaram się robić jakieś zapiski nt stosunku nastawienie/wzrosty spadki. Ja liczę jednak na to, że jeszcze w tym roku obijemy się o 6 zł lub troszkę mniej.