Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
Dzień dobry wieczór wszystkim kręglarzom


Chciałbym wszystkim pięknie podziękować za wczorajszą moc pozytywnej energii, udział w rywalizacji, mnóstwo śmiechu, wypitego piwa, wymienione złotówki na euro i burgery o 4 rano( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując. Było nas całe mnóstwo (nie weryfikowałem kto się nie zjawił więc ich strata), a uśmiechy na Waszej twarzy powodowały, że uczucie spełnienia jako organizator przepełnia mnie do tej chwili. (ʘʘ)
Proszę, wybaczcie moje spóźnienie i mały nieogar, ale natłok pracy i podróży prywatnych sprawił małe zawirowania w ostatnim czasie u mnie. Nie mniej udało nam się to jakoś ogarnąć.
Chciałbym mieć dla każdego z Was więcej czasu żeby zamienić 3 słowa więcej, bo jesteście mega pozytywnymi osobami! Każdy jeden wykopek i gość na naszych kręglach! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

We wczorajszej rywalizacji rozdane zostały pakiety wykopowych gadżetów i słodyczy dla każdego oraz wytypowano zwycięzców z najlepszymi wynikami podczas całych rozgrywek. Dziękujemy @wykop oraz @a__s za ten miły gest. Szkoda, że ani Ania, ani @m__b się nie zjawili. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czas na wyniki.
Klasyfikacje wygrał @Papier_Toaletowy, tuż za nim uplasował się @LeonMoczydupa. Trzecie miejsce przydało.... mnie ()
Przepraszam. ()

Gratuluję wszystkim zacięcia w rywalizacji, pozytywnego podejścia do naszego spotkania i wszystkich sukcesów - tych większych i mniejszych.

Tym samym zamykam cykl spotkań przy kreglach organizowanych przeze mnie licząc na to, że tag będzie się rozwijał, chociażby z pomocą @adamec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczę na więcej spotkań z Wami przy piwku. Cześć.


#piwowpoznaniu #poznankreglebije #wykopiwo #poznan
Pociongowy - Dzień dobry wieczór wszystkim kręglarzom

SPOILER

Chciałbym wszystkim p...

źródło: comment_16381261455H1Ka8yWVKJYHNTpYB0dmz.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6