Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AloneShooter: nie znam się na sw, ale ogólnie softy raczej nie rozkładają blachy, która ma zmienne promienie gięcia, a elipsa ma przecież zmienną krzywiznę. Jak podzieliłeś na łuki to zadziałało - bo każdy łuk ma stały promień gięcia
  • Odpowiedz
@AloneShooter: Dopiero teraz przeczytałem wiadomość. Powinno się udać to wykonać bez większych kombinacji. Wydaje mi się, że robiłem coś takiego już i działało jak trzeba.
Jeśli chcesz, możemy się spotkać na Discord i spróbujemy to zrobić online. Jeżeli się uda, opiszę tu pod spodem poradę dla wszystkich albo po prostu zrobię szybko odcinek na kanał. Napisz do mnie na priv, jeżeli dalej szukasz odpowiedzi na pytanie.
  • Odpowiedz
@InzynierProgramista: dalej nie umiem zrobić rozkładalnej na płasko blachy za pomocą narzędzia elipsa mimo, że jakiemuś hindus-programiście to się udawało, a mi robiąc krok w krok to samo nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak widzisz umiem zrobić okrągłą rurę i ją rozłożyć do flata, ale nie umiem rozłożyć elipsy. Nie wiem w czym tkwi haczyk. Na razie obeszłem to tworząc zbliżony do elipsy kształt za pomocą łuków.
  • Odpowiedz