Wpis z mikrobloga

#praca #gownopracaalepraca #rozmowakwalifikacyjna

Meh... Jutro mam pierwszą w życiu rozmowę kwalifikacyjną na jakże ambitne stanowisko konsultanta PLAY*. Zachciało się liceum to teraz muszę się chwytać czego się da w międzyczasie. Jakich pytań/zadań się spodziewać oprócz "Proszę sprzedać mi ten długopis" ?

  • 7
  • Odpowiedz
@klik34: Zależy gdzie do tego Playa, są miasta, gdzie rozmowa jest spoko i przyjmują wszystkich, którzy oddychają, a są miasta, gdzie każą Ci sprzedawać lodówkę Eskimosowi etc. ;)
  • Odpowiedz
@pneumokok: Olsztyn, też tak słyszałem ale nie wiadomo bo jutro podobno mają ze mną mieć rozmowę też inni ludzie więc mogą sobie zrobić przesiew.

@Radkovv: Jestem człowiekiem który nie bierze za bardzo nic do siebie więc jak ktoś będzie na mnie #!$%@?ł to niech sobie #!$%@?. Ale na początku będzie ciężko na pewno (jak dostanę tą robotę)

@austra: Jak już pisałem - Olsztyn. I mam nadzieję że nie jest
  • Odpowiedz
@klik34: Moja dobra koleżanka własnie w olsztynie pracowała. Na wyszynskiego w takim biurowcu jeśli dobrze pamiętam. Ogólnie po krótkim okresie ochronnym jest duży nacisk na wyniki sprzedaży i "mili" kierownicy stają się niemili i musi zostać wyrobiona norma, bo inaczej cie zwalniają.

Sam tam miałem iść ale jak usłyszałem gadki tych superwajzorów i stawke, to od razu zrezygnowałem
  • Odpowiedz