Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#gry #mmorpg #eveonline powiem wam za tą grą jednak ma to coś w dobie. Po kilku porażkach zostawiłem evke konta itd aby dodawałem kolejkę skilli na telefonie żeby wszystko co mogę wbijać. Wczoraj dostałem powiadomienie że są gotowe i się zalogowałem by sprawdzić. Okazało się że to co sądziłem że jest słabym zakupem i zmarnowanymi pieniędzmi sprzedało się prawie w całości. Zafitowalem statek ogarnąłem o ordery na markecie i zacząłem kręcić hajs. Zanim się obejrzałem spędziłem 8h od razu mając mega fun. Jeszcze trochę i kupię pierwszy raz omegę za iski to w końcu spróbuję planetarke rozstawić i może gra wciągnie na dłużej.
  • 6
@andrzejlog: Ta gra nie jest dla solo. Każde goowno skałrycie jest po chwili mega nudne, polecam sobie poszukać ekipy, raźniej Ci będzie. Mi niebawem 10 lat strzeli i nadal loguje niemal codziennie. Ale to silna ekipa trzyma, a nie gra, a tym bardziej jakieś krzyżyki czy gruz na paskach, poważnie. powodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Orbita500: niestety siedzę w hi jestem w polskiej akademii czasem coś z nimi polatam ale solo też jest Fun. Najbardziej wkurza że misje sec4 uwalili dla Alph bo życie było piękniejsze jak jeszcze można było je robić normalnie