Wpis z mikrobloga

Jak to było? Szczepimy się, to już naprawdę ostatnia prosta xD. Na początku 2020 roku jak ktoś stwierdził, że w przyszłości będziemy przyjmować dawkę co 3 miesiące, oraz wstęp do miejsc publicznych będzie tylko dla osób posiadających certyfikat w postaci kodu QR w smartfonie, to został srogo zminusowsny i zwyzywany od foliarzy, szury dupa cicho xD.
Zaraz wjadą nowe obostrzenia, co z tego, że kto miał się zaszczepić, bo był w grupie ryzyka, to już to zrobił. Mając szczepienie roznoś zarazę dalej, śmiało. Ach pardon, zaszczepieni zarażają grypą a nie covidem. Czekamy na kolejny wariant X-ray czy inny max factor. Więcej wariantów, zwieracze wytrzymają.
#szczepienia #covid19 #koronawirus
  • 34
@Emnesti Zaszczepieni po pierwsze mają o wiele mniejsze ryzyko, że w ogóle się zaraża, a nawet jak się zaraża, to zarażają w o wiele mniejszym stopniu.

A ja nie rozumiem, po co te #!$%@?, skoro można się zaszczepić i mieć w dupie obostrzenia ¯_(ツ)_/¯

Szczepienie trwało u mnie 2 minuty, pobolala mnie na drugi dzień ręka i tyle.
@GrammarNazi: no właśnie o to chodzi, kto obawia się wirusa to się szczepi i jest bezpieczny. Co do tego mają niezaszczepieni.
Też miałem się szczepić ale jak zrobiła się z tego taka farsa i parodia to stwierdziłem że podziekuje. Szanuję twoje zdania ale uszanujcie też moje, bo czuję się atakowany z każdej strony.
@Emnesti Czyli się nie zaszczepisz, bo każą się szczepić? czy to ten słynny gen buntu, czy jak to tam się nazywało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś jak małe dziecko, które na złość mamie nie założy czapki i odmrozi sobie uszy ¯_(ツ)_/¯