Wpis z mikrobloga

Trzebac miec IQ pantofelka i być zwyklym bezmózgim NPCem by zrownywac szczepionke na odrę, ksztusiec czy polio -choroby niemalże eradykowane dzieki szczepieniom - do szczepionki na covida ktora nigdy nie bedzie miała tak spektakularnych rezultatow, a dla wiekszosci młodych i zdrowych ludzi jest własciwie zbedna od kiedy wiemy, że nie zmniejsza ona ilosci zakażen.

#koronawirus #bekazcovidian #medycyna
  • 19
@Tranzystor_IGBT #!$%@? człowieku żeby tylko. Odkąd wziąłem szczepionkę to mam bardzo często przeziębienie, gardło, gluty. Bez kitu nie jestem #!$%@? ale jak moje choroby wyglądały tak że na wiosnę miałem przeziębienie słabe jakieś tam, na jesień mocniejsze do wylezenia z 4 dni pod kołdra, tak teraz na wiosnę 2 razy chorowałem, a teraz już 1 mocna chorobę, 2 razy przeziębienie i 1 raz gluto katar (sama jesień)
Nie chce być foliarzem ale
choroby niemalże eradykowane dzieki przymusowym szczepieniom*


@eyehategod: przymusowosc nic by nie dała gdyby te szczepionki działały tak rewelacyjnie jak covidowa. Ale nie da sie zaprzeczyc, że to dzieki antyszczepom mamy w 2019 roku prawie 1500 zachorowan na odre kiedy przez ostatnie kilkanascie lat maksymalna liczba zachorowan byla dziesiec razy mniejsza.