Wpis z mikrobloga

@Szczupix37: No załóżmuy że miałbyś te kase na wszystko, na mieskzanie, na samochód na podróże i co tam chcesz. No i co z tego? Chciałbyś siedzieć w pustym mieszkaniu? Jak jest w porządku z rodzicami to w czym problem? Jak zpoznałem dziewczynę i pobyłem z nią trochę i chciałem z nią być to wynajeliśmy razem mieszkanie. A tak samemu to można oszaleć. Mam znajomego który ma swoje mieszkanie, mieszka sam i
czy one myślą że facet szuka baby tylko dlatego bo chce jej oddać na własność swoje mieszkanie w zamian za możliwość dotknięcia tzipy od czasu do czasu?


@Xenomorph_666: Tak, a o co chodzi? Dosłowny cytat z jednej dziewczyny z którą się spotykałem: "jeśli mamy być ze sobą to musisz przepisać na mnie mieszkanie, bo ja też muszę coś z tego mieć".
@Szczupix37: pisałem to wcześniej i jeszcze raz napiszę laski na tinderze to totalne odpady społeczne i tutaj się zgodzę z przed mówcami najlepiej żebyś miał mieszkanie i dał jej klucze a ona ci da dupy od czasu do czasu niby takie wartościowe jakie to przepełnione pozytywnością opisy i samodzielnością a same nie potrafią ogarnąć swojego życia w rzeczywistości i mieszkają na garnuszku u rodziców.
  • 8
Moj kumpel z roboty ma 29 lat pracuje jako strażak w malym mieście powiatowym, niedawno kupił segment, który właśnie urządza, ma 2 auta i motocykl to mu szony z tindera potrafią powiedzieć, jadąc jego mercedesem cl z 2005 r , ze stary masz już ten samochód do tego pytają ile ma oszczędności. Czasem myślę sobie ze stary już jestem, żonaty i młode dupeczki już nie dla mnie, ale jak pomyślę na co
A później będzie wychodzić na protesty kobiet i krzyczeć, że żąda równouprawnienia ()


@Ignite: Ale przecież to podejście konserwatywne a nie progresywne. Tego właśnie chcecie przecież. Wy silni mężczyźni jak kiedyś, ale to znaczy że stać was na utrzymanie kobiety.
@Xenomorph_666: Pamiętam jak 15 lat temu w pierwszej pracy (na magazynie bo gdzie) starszy Pan magazynier powiedział mi, żeby nie pchać się w związki tylko jak się ma potrzebę to pójść na divę, którą się wcześniej wybierze, zrobić to na co ma się ochotę, wyjść a potem skoczyć na kebsa. Jako obszczymurek mu się sprzeciwiłem ale widać, że chłop musiał mieć doświadczenie (rozwodnik). Zupełnie inaczej odbieram teraz te słowa niż wtedy.