Wpis z mikrobloga

@szejk_wojak: I bardzo dobrze.
Wypuszczanie całego serialu na raz zabija dyskusję o nim, bo różni ludzie są na różnym etapie oglądania, więc albo unika się dyskusji, żeby nie łapać spoilerów albo w ogóle nie ma dyskusji.
Do tego ocenia się cały serial jako jedność i to w kategoriach "zajebisty - #!$%@?", zamiast co tydzień przedyskutować każdy odcinek z osobna.
VoDowe wrzucanie całego serialu na raz wydawało się kiedyś fajną sprawą, ale
@Polinik: tak, zwłaszcza jak się czeka tydzień i dostaje fillera bez treści bo twórcom brakło pomysłu/funduszy i czekają z rozkręceniem fabuły do ostatnich odcinków. Miodzio.

Sezon serialu stanowi pewna zamkniętą całość i tak te powinien być oceniany. #!$%@? mi z tego, że z 10 odcinków tylko 3 były dobre - ocena i tak będzie negatywna.

Jak nie chcesz czytać spojlerów to nie wchodzisz na tag i już, to serio jest taki
tak, zwłaszcza jak się czeka tydzień i dostaje fillera bez treści bo twórcom brakło pomysłu/funduszy i czekają z rozkręceniem fabuły do ostatnich odcinków.


@szejk_wojak: No to po co taki nudny serial oglądać?
Równie dobrze mogę sparafrazować "zwłaszcza jak się gnije cały dzień na kanapie i ogląda rozwleczone odcinki bez treści bo twórcom brakło pomysłu/funduszy a sezon musi mieć 10 odcinków i czekają z rozkręceniem fabuły do ostatnich odcinków. I z nudów
No to po co taki nudny serial oglądać?


@Polinik: Głupiej się już odpowiedzieć nie dało? Nawet najlepsze seriale miewają gorsze odcinki.

Równie dobrze mogę sparafrazować "zwłaszcza jak się gnije cały dzień na kanapie i ogląda rozwleczone odcinki bez treści bo twórcom brakło pomysłu/funduszy a sezon musi mieć 10 odcinków i czekają z rozkręceniem fabuły do ostatnich odcinków. I z nudów zaczyna się robić inne rzeczy a serial leci w tle.


Co